White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez andrzej
#1
witam .chcialbym zapytac z jakiej firmy wybraliscie okna i ile kosztowaly z montażem
Default avatar
Napisany przez yabo
#2
witam firma drutex 7000zł. całość tylko z drugiej strony okno z wyjściem na taras to suwanka koszt zwykłych otwieranych jest o 1000 zł taniej .
Default avatar
Napisany przez yabo
#3
okna sa zmienione z 110 cm szerokości tak jak jest w projekcie na 100 cm i wycena jest zupełnie inna okna zamówilismy dwukolorowe wiec to też wpływa na cene antracyt na zewnątrz w środku białe.
Default avatar
Napisany przez Iw
#4
Rozumiem, ze wasza wersja jest z dachem płaskim? I czy można prosić o jakieś fotki ze środka? P. S. Dwie budowy tego samego domu?
Default avatar
Napisany przez adam
#5
również buduję taki sam dom, ale boczną wiatę zagospodarowałem jako całe dodatkowe pomieszczenie
Default avatar
Napisany przez Dawid
#6
Pytanie do inwestora. Mógłby się Pan odnieść do kwestii kosztu budowy względem tego.co podaje strona? Czy koszt 250k na podstawie swojej budowy może być realnym kosztem budowy systemem zleconym?
Default avatar
Napisany przez yabo
#7
ja zapłaciłem za stan surowy otwarty czyli ławy fundamentowe posadzka sciany oraz sciany działowe 13000 zł system zlecony dach robiłem sam. Jest to sama robocizna. Dom jest tani w budowie jeżeli będzie pan to robił etapami i płacił za wykonana pracę nie wcześniej. 250k spokojnie starczy. Jeżeli pan kupi działkę to warto wziąść miejscowego kierownika budowy poleci panu osoby które tanio wybudują dom. Ja miałem tak niską cenę ze względu na zakup działki właśnie w małej miejscowości od kierownika budowy. Wyceniałem też w innej firmie koszt wybudowanie tego domu nie powinien przekroczyć 30 000 tyś zł. chodzi o robociznę bez zmian w projekcie.
Default avatar
Napisany przez Dawid
1 osoba lubi ten post
#8
Dziękuje za informacje. Działke mamy na obrzeżach Bydgoszczy. Plan jest taki aby powiekszyć przestrzeń mieszkalną kosztrm wiaty. 1/3 jej szerokosci na kotlownie a reszte przesunąć żeby wydlużyć salon. Mam w planach do postawienia wynajać budowlańców a reszte zobaczymy. Zdolności z ojcem mamy więc posadzki i gladzie wiadomo ze maszynowo ale wykonczeniówke i elewacje z ociepleniem powinniśmi już sami opanować.
Default avatar
Napisany przez yabo
#9
Jeżeli pan chce dam tel do osoby która mi to budowała mysle że za 15 000 tys - 20 000 tyś wybuduje panu cały. 3 osoby w 2 miesiące . A do pana maja nie daleko bo ja budowałem na obrzeżach Torunia.
Default avatar
Napisany przez Dawid
1 osoba lubi ten post
#10
O! Byłoby super jakby się Pan mailowo odezwał. Jeśli to rzut beretem od nas to z checią byśmy się spotkali żeby zobaczyć taki projekt na żywo jeśli nie miałby Pan nic przeciwko oczywiście. dawidsarbinowski@gmail.com
Default avatar
Napisany przez Anna
#11
Witam, Czy jest możliwość przesłania zdjęć na obecnym etapie budowy na adres @? Dodatkowo czy jest możliwość spotkania się w celu obejrzenia domu? Mój adres: naroznaanna-91@wp.pl. Pozdrawiam Ania
Default avatar
Napisany przez Monika
#12
Witam. Mamy zakupiony projekt tego właśnie domku i chcielibyśmy uzyskać poradę dotyczącą budowy. Chcieliśmy prosić o kontakt monika.debowska@op.pl
Default avatar
Napisany przez Damian
#13
Witam czy mogę prosić o kontakt katarzyna.kochanska@onet.pl Chcielibyśmy z żoną obejrzeć dom na żywo gdyby była taka możliwość i porozmawiać o kosztach budowy...
Default avatar
Napisany przez Grzegorz
#14
Witam jaki masz dach chodzi o konstrukcję.
Default avatar
Napisany przez Zenek
#15
Rozpoczynamy budowę tego domu również w okolicy Toruniu, jesli można poprosić o kontakt, szwed.enek@wp.pl Pozdrawiam Zenek
Default avatar
Napisany przez Monika
#16
Witam, Czy mógłbym prosić o namiary na firmę od okien?

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?