Nowoczesne ogrodzenia betonowe

Obecnie na rynku można spotkać wyszukane i dekoracyjne ogrodzenia z betonu, których największym atutem jest wieloletnia, wyjątkowa trwałość z jednoczesnym zapewnieniem pełnej dyskrecji otoczonej przestrzeni. Liderem w tej branży jest firma JONIEC®.

Największym atutem ogrodzeń firmy JONIEC® jest ich odporność na działanie klimatu, w którym zanieczyszczenie powietrza i warunki klimatyczne powodują ciągłe brudzenie powierzchni. Dodatkowo na wysoką jakość produktów wpływa solidność wykonania poszczególnych elementów, ich funkcjonalność, estetyka oraz bogaty wybór wzorów i wielkości. Specjaliści podkreślają też atut szybkiego i łatwego montażu poszczególnych elementów.

GORC Cytryn
GORC Vera

Ogrodzenie powinno pasować do stylu w jakim zbudowany jest dom lub firma. W ofercie firmy JONIEC® znajdują się różnorodne rodzaje ogrodzeń, wśród których każdy klient znajdzie coś dla siebie. Ogrodzenia łupane GORC® to połączenie tradycji i nowoczesności. Łupana powierzchnia bloczków nadaje ogrodzeniu niepowtarzalny i szlachetny wygląd. Osoby poszukujące prostych, nowoczesnych form zainteresuje gama ogrodzeń ROMA. To produkt, który doskonale dopasowuje się do aktualnych trendów w architekturze i designie. Elegancja i prostota ogrodzenia idealnie współgrają z nowoczesną architekturą domów. Natomiast osoby lubiące lekką awangardę polubią system MODYŃ, którego bloczki mają lekko łukowy kształt. Wszystkie ogrodzenia firmy JONIEC® dostępne są w naturalnych barwach umożliwiających dopasowanie się do koloru elewacji, dachu, czy innego elementu otoczenia.

ROMA Classic
ROMA Horizon Onyx

Dla osób, które decydują się ogrodzić przestrzeń gotowymi panelami z metalu, drewna, czy pcv firma JONIEC® ma idealne rozwiązanie: podmurówki prefabrykowane, które znacząco ułatwiają i przyspieszają budowę takiego ogrodzenia. Podmurówki firmy JONIEC® mają doskonałą jakość oraz estetyczny wygląd będący ich dużym atutem. Wymiary podmurówek dopasowane są wielkością do większości dostępnych na rynku paneli.

Podmurówka JONIEC
Zbliżenie na podmurówkę

Solidne ogrodzenie okazuje się być dobrą inwestycją na wiele lat. Decyzja o zakupie i montażu powinna być dobrze przemyślania. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań, dobrze jest skonsultować się z odpowiednim specjalistą, który doradzi i rozwieje wszelkie wątpliwości. Ważną sprawą przy podejmowaniu decyzji o rodzaju betonowego ogrodzenia jest kwestia rodzaju podłoża, rzeźby terenu, dostępu światła do posesji, itp. Ponadto bardzo ważny jest dobór jednolitych lub zbliżonych do siebie elementów ogrodzenia i elewacji budynku. Dzięki temu zostanie utrzymana estetyka i równowaga wizualna otoczenia.

JONIEC

F.P.U.H. JONIEC®

Tymbark 109, 34-650 Tymbark
tel: 18 332 53 90, fax: 18 332 53 90
www.joniec.pl, e-mail: joniec@joniec.pl

Producenci polecają


Pisz BLOGA
Rozpocznij Swoją przygodę
z budową domu!
Pisz bloga

Rabat 400 zł
na każdy projekt domu!
Projekt domu ARCHON+
newsletter

Konkurs FOTO
Dom w obiektywieWeź udział i wygraj ...
Konkurs foto - Dom w obiektywie

270 057 fanów
Dołącz do nas!
Polub nas na facebooku

Film z realizacji
Zaproś ekipę filmową ARCHON+ do swojego domu
Zgłoś swój dom do filmu
ArchonHome
ArchonHome

Wybrane dla Ciebie projekty domów

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?