Projekty budynków socjalnych

1 do 2 z 2 projektów budynków socjalnych
Sortuj:
projekt Dom w parku 2
2016 10 25 nwt2017 przycisk
Dom w parku 2
Cena: 14 000,00 zł
Metraż: 671,95
projekt Dom w parku
2016 10 25 nwt2017 przycisk
Dom w parku
Cena: 25 000,00 zł
Metraż: 662,08

Atrakcyjne projekty budynków socjalnych

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z projektami budynków socjalnych, które opracowaliśmy na potrzeby urzędów miast i gmin w całej Polsce. Dzięki zaprojektowaniu mieszkań o niewielkich metrażach, jedno, dwu i trzypokojowych, możliwe jest zaaranżowanie projektów budynków socjalnych na komercyjne obiekty, typu hostele lub akademiki. Prezentowane projekty budynków socjalnych charakteryzują się unikalnym programem funkcjonalnym oraz atrakcyjną architekturą. Regularna forma budynków, brak skomplikowanych detali dekoracyjnych oraz zastosowanie dachu dwuspadowego wpływa na znaczne obniżenie kosztów ich realizacji oraz późniejszego użytkowania. Poprzez ograniczoną do minimum część wspólną, wszystkie lokale w projektach budynkach socjalnych mają zapewniony bezpośredni dostęp z zewnątrz.

Charakterystyka projektów budynków socjalnych

Ekonomiczne podejście w kwestii realizacji i użytkowania projektów budynków socjalnych zostało uznane za sprawę priorytetową już na etapie ich projektowania. Do wyboru mają Państwo budynki piętrowe z 12 lub 24 lokalami mieszkalnymi. Wszystkie mieszkania mieszczą się w metrażu pomiędzy 23 m2 a 73 m2. Największe lokale zostały zaprojektowane jako dwupoziomowe. Układ funkcjonalny każdego z mieszkań zawiera łazienkę, aneks kuchenny, jeden, dwa lub trzy pokoje oraz wiatrołap. Cześć mieszkań na parterach została dostosowana do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Dostęp do każdego z lokali odbywa się bezpośrednio z zewnątrz, a do mieszkań na piętrach - poprzez zewnętrzne galerie i schody. Program użytkowy wszystkich mieszkań został tak przemyślany, by zapewnić mieszkańcom pełen komfort i wygodę, a Inwestorom ich bezproblemową realizację i ekonomiczną eksploatację w przyszłości.

Możliwości adaptacyjne budynków socjalnych

Prezentowane projekty budynków socjalnych charakteryzuje się niespotykaną funkcjonalnością i doskonałym wykorzystaniem przestrzeni. Elastyczne układy wewnętrzne oraz możliwości konstrukcyjne pozwalają na modyfikację każdego z mieszkań. W razie potrzeby, mogą Państwo łączyć sąsiadujące z sobą lokale, by uzyskać mieszkania o większym metrażu. Umożliwiają to przyjęte w projektach budynków socjalnych sprawdzone technologie oraz rozwiązania architektoniczne. Wszystkie mieszkania są ustawne, przestronne i dobrze doświetlone. Do ich ogrzewania wykorzystano indywidualne kotły gazowe lub elektryczne.

Stylistyka wykończenia elewacji oraz forma budynków

Oferowane przez naszą pracownię projekty budynków socjalnych zostały zaprojektowane w stylu klasycznym, charakteryzującym się prostą formą oraz eleganckim wykończeniem elewacji. Wielkość bryły prezentowanych budynków socjalnych daje duże możliwości aranżacyjne, gdyż wszelkie zabiegi stylistyczne będą się dobrze prezentować na ich obszernych fasadach. Atrakcyjnie i interesująco wyglądają tynki o zróżnicowanych kolorach, w formie połączenia stonowanych barw z intensywnymi akcentami kolorystycznymi. Jest to zarazem jeden z najszybszych sposobów zmiany stylu budynku, nie generującym przy tym wysokich kosztów.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą projektów budynków socjalnych - niezwykle ekonomicznych i atrakcyjnych zarówno pod względem układów funkcjonalnych, jak i wykończenia zewnętrznego.


Zapraszamy do kontaktu:
tel: 12 37 21 900,
e-mail: archon@archon.pl