Blog założony przez Miniaturka N Termo.
Projekt: Dom - Miniaturka (GNT). Na blogu 2 wpisy, 25 zdjęć, 8 komentarzy.

Miniaturka GN Termo

Witamy,

dużo się zmieniło od naszego ostatniego wpisu. Ponad rok jak mieszkamy w naszej Miniaturce, a która prezentuje się następująco.

 

Pozdrawiam,

Marzena
 

White
White
White
White
White
White
White
Dodaj komentarz

Powitanie

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na naszym blogu :) We wrześniu 2013 roku rozpoczęliśmy budowę naszej Miniaturki. W projekcie naszego domku dokonaliśmy kilku zmian, a mianowicie doprojektowaliśmy garaż wraz z pomieszczeniem technicznym, nad całą ich powierzchnią będzie znajdował się taras, dodatkowo zmieniliśmy kształt okien, w kuchni wykonaliśmy okno narożne, w kotłowni pionowe oraz powiększyliśmy okno w salonie z 1,80 m na 2,70 m, oraz okno w sypialni na tarasowe, zlikwidowaliśmy kominek oraz ściankę przez co powiększyła się przestrzeń pomiędzy kuchnią a salonem. Reszta wnętrza bez zmian. Obecnie jesteśmy na etapie prac wykończeniowych. W niedalekiej przeszłości zostały wykonane następujące prace: zostały zamontowane drzwi zewnętrzne, rolety, zostało wykonane ocieplenie elewacji i poddasza, położone płytki w kotłowni i doprojektowanym pomieszczeniu technicznym za garażem. Pozdrawiamy wszystkich budujących i życzymy udanych prac. Marzena i Paweł

White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
Dodaj komentarz
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?