Wymiana i zwrot projektu domu

Ponieważ doskonale rozumiemy Twoje potrzeby, oferujemy niezwykle długi okres zwrotu oraz wymiany projektu domu!
W ciągu 30 dni od daty zakupu projektu domu możesz go zwrócić.
Aby wymienić projekt domu na inny masz aż 3 miesiące! 

Gwarancja zwrotu projektu domu nawet do 30 dni!

Jeśli z przyczyn losowych nie wykorzystasz zakupionego projektu, możesz go zwrócić. Dajemy Ci dłuższy niż ustawowo termin.

Warunki zwrotu projektu:

 1. Każdy zakupiony i niezniszczony produkt (np. projekt domu, projekt dodatkowych instalacji, kosztorys itd.) można zwrócić jednorazowo do 30 dni od daty zakupu. Kolejny zwrot realizujemy wyłącznie do 14 dni od daty odebrania przesyłki.
 2. W przypadku zwrotu zakupionego projektu prosimy zwrócić kompletny projekt, zgodnie z opisem dostępnym tutaj. Dodatkowo informujemy, iż odsyłany projekt podlega ochronie na podstawie Ustawy "O prawie Autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. z 2000 r. Nr 80 poz. 904; z 2001 r. Nr 128 poz. 1402; z 2002 r. Nr 126 poz. 1068 oraz z 2002 r. Nr 197 poz. 1662)". W związku z powyższym dokumentacja techniczna gotowego projektu, nie może zostać skopiowania, a rozwiązania architektoniczne zawarte w dokumentacji nie mogą zostać wykorzystane w celu wykonania projektu budowlanego przez innego projektanta.
 3. Ponosisz odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
 4. Zwrotu pieniędzy dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziłeś się na inne rozwiązanie. W przypadku przesyłek pobraniowych, jeśli posiadasz rachunek i zgodziłeś się na zwrot środków na wskazany rachunek, wówczas nastąpi on na Twój nr konta. Zwracamy płatności niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym otrzymaliśmy zwracany produkt.
 5. Prosimy odesłać lub przekazać nam zwracany produkt niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 10 dni roboczych od dnia, w którym poinformowałeś nas o odstąpieniu od niniejszej umowy.
 6. Zwracając produkt ponosisz bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Produkt musi być odesłany na Twój koszt.
 7. Wszystkie przesłane upominki należy potraktować jako prezent.

WYMIANA PROJEKTU DOMU NAWET DO 3 MIESIĘCY!

Jeżeli zdecydowałeś się na inny projekt domu niż wcześniej zamówiony, możesz go jednorazowo wymienić.

ARCHON+ Biuro Projektów logo Zobacz najciekawsze projekty domów!


Zobacz więcej projektów

Wymiana projektu domu aż do 90 dni!

 1. Wymiana zakupionego i niezniszczonego produktu jest możliwa jednorazowo w terminie 90 dni od daty jego zakupu, tj. od dnia następnego od daty na fakturze VAT oznaczonej jako daty sprzedaży. Wymiana zakupionego produktu może zostać dokonana tylko na inny produkt i projekt danego typu (np. projekt domu może zostać wymieniony wyłącznie na inny projekt domu; projekt instalacji na inny projekt instalacji, itp.). Po upływie w/w terminu wymiana produktu nie jest możliwa.
 2. Wymianie podlegać mogą produkty o różnej wartości. Jeżeli jednak wymieniany produkt jest tańszy od tego produktu, na który zostaje wymieniony, konieczne jest dokonanie dopłaty różnicy w cenie (dotyczy również wzrostu ceny katalogowej ). Jeśli nowy produkt jest tańszy, to my zwrócimy zaistniałą różnicę – zwrot pieniędzy zostanie dokonany przelewem bankowym na wskazane konto.
 3. Wymieniając produkt ponosisz bezpośrednie koszty wymiany rzeczy (tj. koszt odesłania produktu do ARCHON+ w związku z dokonywaną wymianą, co oznacza, że produkt podlegający wymianie musi zostać odesłany na Twój koszt), a także koszty wysyłki wymienionego produktu w wysokości 24,60 zł (słownie: dwadzieścia cztery i 60/100 złote).
 4. Zwracamy płatności niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym otrzymaliśmy zwracany produkt.
 5. Wszystkie przesłane upominki należy potraktować jako prezent.


Dodatkowo informujemy, iż odsyłany projekt podlega ochronie na podstawie Ustawy "O prawie Autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. z 2000 r. Nr 80 poz. 904; z 2001 r. Nr 128 poz. 1402; z 2002 r. Nr 126 poz. 1068 oraz z 2002 r. Nr 197 poz. 1662)". W związku z powyższym dokumentacja techniczna gotowego projektu, nie może zostać skopiowania, a rozwiązania architektoniczne zawarte w dokumentacji nie mogą zostać wykorzystane w celu wykonania projektu budowlanego przez innego projektanta.

Dla ułatwienia całej procedury można skorzystać z formularza wymiany lub zwrotu i odesłać go wraz z przesyłką na adres:

ARCHON+ Biuro Projektów
ul. Słowackiego 86
32-400 Myślenice
NIP: 681-100-32-25
REGON: 350786877
z dopiskiem: ZWROT lub WYMIANA PRODUKTU

Pamiętaj!

Aby szczegółowo ustalić warunki zwrotu lub wymiany projektu, otrzymać odpowiedź na nurtujące Cię pytanie, skontaktuj się z naszym Doradcą Projektowym.

Pliki do pobrania

Formularz zwrotu projektu

Formularz wymiany projektu

Formularz reklamacji projektu

Jeśli masz dodatkowe pytania zapraszamy do kontaktu
w dogodnej dla Ciebie formie!

2022 06 20 contact 02

Chcesz z nami porozmawiać w dogodnej dla siebie chwili?

Zamów rozmowę, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

2022 06 20 contact 03

Jesteśmy do Twojej dyspozycji również na czacie pon.-pt. 8-21, sob. 9-13

Jesteśmy teraz dostępni.

2022 06 20 contact 04

Jeśli wolisz szczegółowo opisać swoje pytanie, napisz do nas.

Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Napisz do nas

Zadzwoń do nas +48 12 37 21 900

Wybrane dla Ciebie projekty domów

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?