Sposoby płatności

Za zamówione produkty można zapłacić na kilka sposobów:

Online przez system płatności PRZELEWY24

Przy zamówieniach przez stronę internetową umożliwiamy zrealizowanie szybkiej, wygodnej i bezpiecznej płatności online- przez system płatności PRZELEWY24. Po pomyślnej autoryzacji płatności należność za zamówienie zostanie natychmiast pobrana i przypisana do zamówienia.

Przelewy24 świadczy usługi w zakresie obsługi płatności interetowych, transakcji kartami Visa i MasterCard, a także za pomocą systemu BLIK. Ze względów bezpieczeństwa nasza firma nie pobierze od Państwa numeru karty kredytowej. Transakcja obciążenia karty odbędzie się bezpośrednio na bezpiecznej stronie internetowej firmy PRZELEWY24.

O tym dlaczego system płatności online PRZELEWY24, którego używamy na naszej stronie jest bezpieczny, przeczytasz na stronie przelewy24.pl

Przelewem bankowym

Przelew należy dokonać po złożeniu i telefonicznym potwierdzeniu przez nas zamówienia. Przesyłka zostanie zrealizowana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto (zazwyczaj następnego dnia po dokonaniu przelewu drogą elektroniczną, a jeżeli płatność odbywa się przez Pocztę Polską może to potrwać do kilku dni).

Numer konta i dane do przelewu prześlemy w e-mailu potwierdzającym zamówienie.

Jeżeli jednak chcieliby Państwo dokonać przelewu wcześniej, poniżej podajemy nasze dane:
ARCHON+ Biuro Projektów
ul. Słowackiego 86
32-400 Myślenice
NIP: 681-100-32-25

Przelewy przyjmujemy na nasze konto w:
ALIOR BANK S.A. PL 56 2490 0005 0000 4530 5899 7384

W tytule przelewu prosimy wpisać: Imię i Nazwisko, Nazwa projektu domu.
Np: Jan Kowalski, Dom w rododendronach 6

Uwaga wyłącznie dla firm - Jeżeli otrzymaliście Państwo od nas fakturę, lub fakturę proforma, to prosimy dodatkowo w polu "tytułem" o podanie numeru faktury.

Płatność za pobraniem - gotówką przy odbiorze przesyłki

W tym przypadku należność jest pobrana w chwili odbioru przesyłki - należy zapłacić gotówką listonoszowi, kurierowi lub w urzędzie pocztowym. Zamówienia z wysyłką za pobraniem realizujemy w większości przypadków jeszcze tego samego dnia, nie czekając na zaksięgowanie płatności (tak jak w przypadku płatności przelewem bankowym).

 

Wybrane dla Ciebie projekty domów

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?