Składanie zamówienia

Cechy zamówienia w ARCHON to szybka realizacja, darmowa przesyłka i wygodna forma płatności

Jak zamówić projekt?

Projekt można zamówić na kilka sposobów:

 • online - kupić bezpośrednio na stronie archon.pl,
 • telefonicznie - na numer telefonu 12 37 21 900,
 • osobiście - w siedzibie głównej firmy w Myślenicach lub w jednym z oddziałów ARCHON+ w kraju (tutaj dostępne adresy oddziałów ARCHON+)
 • emailem - na adres archon@archon.pl,
 • faxem - na numer 12 372 19 09,

Projekty domów oznaczone jako Dokumentacja na zamówienie są w fazie wykonanej koncepcji architektonicznej. Termin realizacji zostanie podany telefonicznie - prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta: tel. 12 37 21 900.

Sposoby płatności:

 • kartą debetową/kredytową (przy zamówieniu przez stronę archon.pl)
 • przelewem- transferem bankowym na konto
  ALIOR BANK S.A.
  PL 56 2490 0005 0000 4530 5899 7384
 • gotówką- przy odbiorze przesyłki za pobraniem lub osobiście w siedzibie głównej firmy lub w jednym z oddziałów terenowych.

Zamawianie online - na stronie archon.pl.

Przy składaniu zamówienia wszystkie ceny publikowane na stronie archon.pl są podane wraz z podatkiem VAT w złotych polskich, a złożenie zamówienia na stronie archon.pl jest równoznaczne z akceptacją regulaminu. Składając zamówienie na stronie internetowej można zapłacić kartą debetową/kredytową, przelewem lub przy odbiorze przesyłki (za pobraniem).

Zamówione projekty domów oraz inne produkty są potwierdzane telefonicznie przez Doradcę Projektowego, który zadzwoni do Państwa na podany w zamówieniu numer telefonu.

Realizacja zamówienia.

Wysyłkę projektów domów i darmowych katalogów realizujemy bezpłatnie wyłącznie na terenie Polski. W przypadku wysyłki za granicę jej koszt ustalamy indywidualnie.

Dla zamówień z wysyłką za pobraniem – realizacja zamówienia rozpoczyna się po jej telefonicznej weryfikacji przez Doradcę Projektowego.

Dla zamówień z wysyłką bez pobrania - realizacja zamówienia rozpoczyna się po jej telefonicznej weryfikacji przez Doradcę Projektowego oraz po zaksięgowaniu wpłaty na konto bankowe lub w chwili autoryzacji karty kredytowej

Zamówione projekty domów oraz pozostałe produkty realizujemy od poniedziałku do piątku w terminie do 3 dni roboczych. Do każdego zamówienia dołączamy fakturę.

W przypadku zamówienia projektu domu przesyłka zawiera komplet dokumentacji technicznej, w skład której wchodzą 4 egzemplarze projektu domu

Zobacz co zawiera projekt domu.