Sortuj:

Filmy z realizacji i wirtualne spacery po wnętrzach

Zachęcamy do obejrzenia filmów przedstawiających budynki zrealizowane wg projektów domów ARCHON+ oraz wirtualnych spacerów po najpopularniejszych projektach domów w naszej ofercie. Aktualnie w bazie znajduje się 46 filmów z realizacji oraz ponad 1000 spacerów, które pomogą w wyborze wymarzonego projektu domu, w jego adaptacji oraz późniejszej realizacji inwestycji. Filmy w idealny sposób pokazują układ oraz aranżację pomieszczeń w strefie dziennej, nocnej oraz w części gospodarczej. Dzięki temu stanowią inspirację dla Inwestorów decydujących się na realizację domu. Film oraz wirtualne spacery wraz z rzutami, specyfikacją techniczną projektu domu, wizualizacjami wnętrz oraz zdjęciami zrealizowanych domów stanowią narzędzia, które mają maksymalnie ułatwić wybór konkretnego projektu domu z oferty ARCHON+. Dzięki temu Inwestor będzie w stanie nie tylko wyobrazić sobie jak będzie wyglądał jego przyszły dom, ale przede wszystkim zwrócić uwagę na detale, optymalnie rozplanować inwestycję, dobrać odpowiednie materiały, a nawet zaplanować drobne zmiany i modyfikację projekty na etapie jego adaptacji.

Popularne kolekcje projektów domów na filmie

Filmy cieszą się ogromną popularnością wśród Inwestorów o czym świadczy ponad 8 mln wyświetleń. Chętnie oglądany jest film z realizacji projektu „Dom w idaredach”. Projekt należy do kolekcji „projekty domów małych”, „projekty domów tanich w budowie” oraz „projekty domów nowoczesnych”. Dużą popularnością cieszą się również filmy z realizacji projektów domów jednorodzinnych takich jak: „Dom w rododendronach”, „Dom w aksamitkach”, „Dom w wisteriach” oraz utrzymana w nowoczesnym stylu, z przestronnym i otwartym wnętrzem - „Rezydencja w nerterach”, należąca do kolekcji: „projekty domów dużych (ponad 200 m2)”, „projekty domów energooszczędnych” oraz „wille i rezydencje”.

Zgłoś swój dom do filmu!

Zrealizowałeś wymarzony dom wg projektu ARCHON+? Urządziłeś wszystkie pomieszczenia z dbałością o każdy detal? Elewacja Twojego domu prezentuje się wspaniale na tle ogrodu? Pochwal się swoim wymarzonym domem i zrealizuj wspólnie z nami film.

Więcej informacji: 1500 zł za zgłoszenie domu do filmu.

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?