Blog założony przez jendrus.
Projekt: Dom w zielistkach 12 (G). Na blogu 1 wpis, 4 zdjęcia, 0 komentarzy.

Rodzinny w Zielistkach 12G

Tak też się stało "Dom w Zielistkach 12G". Po długich i żmudnych poszukiwaniach optymalnego projektu na Naszą działkę, biorąc pod uwagę uwarunkowania terenu, MPZP Dobczyc, oraz co najważniejsze budżet i oczekiwania udało nam się wybrać i w dniu 08.04.2019r. zakupić projekt w biurze firmy ARCHON. W mojej ocenie dla rodziny 2+2 jest wystarczający aby wygodnie przenieść się z mieszkania w Krk. Prawie 110 m2 powierzchni mieszkalnej, garaż, taras, kotłownia, dodatkowy pokój na parterze daje poczucie optymalnego komfortu. Wybraliśmy projekt standardowy ze zgodą na powiększenie garażu. Obsługa w biurze na wysokim poziomie. Do projektu zamówiliśmy również kosztorys oraz projekt instalacji solarnej. Teraz czas na uzyskanie pozwolenia i całej tej biurokratycznej otoczki, a następnie poszukiwanie dobrej ekipy, która mogła by zacząć jeszcze w tym roku.

PS. Koszty:

- kupno projektu wraz z rabatami w biurze archon to 2431,00 (w tym 10zł za dziennik budowy, oraz 1 zł za tablicę informacyjną)

- koszt projektu instalacji solarnej 190 zł

- kosztorys 80 zł

- wypis z MPZP Dobczyce - 80 zł

White
White
White
White
Dodaj komentarz
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?