Witam na mojej budowie domu w Lewkoniach G2

Projekt poprawiony i zaadoptowany. Pozwolenie na budowę załatwione, projekt pompy ciepła i rekuperacji załatwiony, projekt geologiczny załatwiony. Formalności z działką pozamykane. Firma budowlana wybrana. Czekamy na przyznanie kredytu. Skrzynka elektryczna czeka na podłączenie licznika - prawdopodobnie w tym tygodniu. Jak dobrze pójdzie to zaczynamy w marcu. Planowane prace na ten rok to stan surowy zamknięty + podłączenie pompy ciepła, kanalizacji i wody.

Aktualnie poniesione koszty to około 12000zł (formalności z przyznaniem pozwolenia, adaptacja projektu, formalności z przyznaniem kredytu)  z racji tego że dokonywane były podziały działki oraz dwukrotnie nanoszone zmiany w projekcie koszty się podniosły.

Zakup pompy ciepła 29000zł

Razem: 41000zł

Mid fd1a45a532a0ebd5e7e7c4b4b5702bf7

Komentarze

Default avatar
Napisany przez marciunu
#1
Witam, od pewnego czasu z zoną rozglądamy się już za projektami i jak na razie własnie dom w lewkoniach najbardziej mi się spodobał. Będę obserwował jak Wam idzie, ponieważ my przy dobrych wiatrach zaczęlibyśmy w 2017 roku. Pozdrawiam, Marcin
Default avatar
Napisany przez Sylwia
#2
Dzień dobry, chciałabym dowiedzieć się, na jakim etapie jest Pana budowa oraz jakich zmian dokonał Pan na etapie adaptacji. Zastanawiamy się z mężem nad zakupem właśnie tego projektu i szukamy informacji :) Pozdrawiam, Sylwia
Default avatar
Napisany przez marekt81
#3
Witam, aktualnie jesteśmy na etapie wylanych wieńców, a w tym tyg. zaczynamy stawiać więźbę dachową. Ze zmian w projekcie to: Likwidacja otwieranego okna w rogu salonu, telewizor będzie na ścianie przeciwnej, tej co kominek,wiec światło z okna odbijało by się w ekranie. - zlikwidowana kotłowania i w jej miejsce powiększenie łazienki i spiżarki - (pompa ciepła) - likwidacja kominów, został tylko ten od kominka (zamontowana rekuperacja) - powiększenie garażu o okolo 1m w tył i wyrównanie osi dachu garażu z domem - pompa ciepła będzie zamontowana w garażu. - adaptacja pomieszczenia nad garażem (pralnia z suszarnią)

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?