kolejne dni strop teriva i schody lane, uważam ze trochę błędem było wysokość schodów z projektu 18,5cm budowlańcy zrobili 19 cm i trochę wysokie są ale jakoś się będzie chodzić. 

White
White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez konrad
#1
Panie Łukaszu przy przestawił pan komin dymowy? Na zdjęciach wygląda tak jakby komin był w wiatrołapie. Proszę o info czy robił Pan podciąg przed wejściem i czy w przestrzeni między nim a ścianą jest strop monolityczny? CZ ten podciąg licował Pan z stropem góra podciągu czy dołem?
Default avatar
Napisany przez Łukasz i Angelika
#2
Panie Konradzie kominy są tak Jak w projekcie i teraz żałuję że nie zrobiłem kominy na zewnątrz i zyskał bym przestrzeń w toalecie i kotłowni. Podciąg był jak w projekcie na wysokości kładki schodowej i licowa ny z górą. Strop jest monolityczny.
Default avatar
Napisany przez Basia i Darek
#3
Witam serdecznie, my również zdecydowaliśmy się na strop teriva, narazie zorientowlismy się że na rynku są 2,8 itp komorowe, na jaką Państwo się zdecydowali będę wdzięczna za radę bo bo w tym temacie mało wiem.... Pozdrawiam.
Default avatar
Napisany przez lukasz
#4
Drodzy Basia i Darku z tego co pamiętam to dawali chyba 6 komorowe ale z czego to wynikało szczerze nie wiem bo tym zajmował się mój projektant. Pozdrawiam serdecznie
Default avatar
Napisany przez Basia i Darek
#5
Dziękuję serdecznie za odpowiedź. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?