Blog założony przez KatarzynaW..
Projekt: Dom pod jarząbem. Na blogu 2 wpisy, 6 zdjęć, 1 komentarz.

Zakup i adaptacja projektu

Wczoraj zamówiliśmy projekt Dom pod jarząbem 17 NT. W środę sptkamy się z architektem, zeby poinformować o zmianach, jakie chcemy dokonać. Dzisiaj na pewno wiemy, że zrezygnujemy z tarasu nad garażem,a w kotłowni zamiast okna będą drzwi. Marzy mi się pustka nad salonem (pozdrawiam panią Monikę, której blog jest olbrzymim żródłem inspiracji, adres:  https://www.archon.pl/blogi/5931/dom-pod-jarzabem-17-nt ), ale to też jeszcze nie wiadome. Zastanawiamy się intensywnie nad żródłem ciepła - mąż chce piec na pellet, podłogowe ogrzewanie i powietrzną pompę ciepła do ogrzewania wody w lecie, ja z kolei chciałabym gruntową pompę ciepła i podłogowe ogrzewanie. Zostawiamy kominek, chciałabym też rekuperację i centralny odkurzacz. 

Podnosić ściankę kolankową czy nie? 

 

White
White
Dodaj komentarz

Działka

Działkę zakupiliśmy we wrześniu 2018 roku. Jest położona w malowniczym miejscu w województwie podkarpackim 10 kilometrów od miasta, w którym mieszkam. Z dwóch stron otoczona jest ścianą lasu. Od wschodniej strony, przy brzózkach - jak ja to mówię ,,strażniczkach" -  rosną pyszne kurki. Kilkanaście metrów dalej można zbierać podgrzybki :) Już po zakupie spostrzegliśmy, że na jednej z sosen wyryte jest moje imię:) 

Tu będzie stał nasz dom. 

White
White
White
White
Dodaj komentarz

Nowe wpisy na blogach

White
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?