No i nareszcie oficjalnie zakończony Etap 1 - stan surowy otwarty. Dekarze zaczęli już nawet robić stan surowy zamknięty ;-) - pogoda dała im popalić.

Mid cd5add56ee874c87ed129f8531e72fc9
Mid a3101e002bde678fa4c70c6db2987fa7

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Alcja i Rafał
#1
Witam! Równiez budujemy Miodokwiaty 3 i wprowadziliśmy podobne zmiany do Państwa.Mam pytanie o dach bo na tym etapie jesteśmy-czy jest to dachówka Creaton Domino?Z góry dziekuje za odp.Pozdrawiam:)
Default avatar
Napisany przez tsulik
#2
Witam. Dachówka to Meyer-Holsen Piano czarny łupek. Na początku nie byliśmy super zadowoleni, nie tyle z samej dachówki co z jakości prac dekarskich. Ale jak wspomniałem w innym poście, jesteśmy laikami. Więc szybko okazało się, że nasze obawy są zupełnie bezpodstawne. Po ok. dwóch tygodniach dachówka "ułożyła" się idealnie na dachu tak jak twierdził wykonawca. Więźba i dachówka potrzebowały po prostu czasu żeby się zgrać.
Default avatar
Napisany przez a.b.
#3
Witam, jaka wyszła Państwu powierzchnia dachu? Można poznać kompletny koszt dachu? więźba, dachówka i wszystkie inne? Dziękuję za odpowiedź.

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?