Nadszedł długo wyczekiwany dzień. Nadjechały samochody z betonem i pompa. Na budowę przyjechała też moja żona z dziećmi. Syn musiał zobaczyć takie duże betoniarki. Wszyscy byli pod wrażeniem, syn przez kilka dni jeszcze przeżywał ten dzień

White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Projekt dom w jonatanach 2  289
Napisany przez Agata
#1
oj tak, fajnie jest patrzeć jak dzieci przeżywają na swój sposób budowę domu :)) U nas dopóki się mówiło o domu raczej nie do końca rozumieli o czym mówimy ( mam 8 letniego syna i 5 letnią córkę) , gdy nagle w natychmiastowym tempie zaczął powstawać dom,etap za etapem ich emocje były niesamowite :) Fajnie jest przeżywać budowę z dziećmi :) Witamy na blogowym pokładzie i powodzenia !!!
Default avatar
Napisany przez michalgliwice
#2
Hej Agata. Masz całkowitą rację. U Nas w tej chwili dzieci codziennie pytają kiedy pojedziemy na budowę. Syn ma 3 lata, a córka 7 lat. Przezywają to bardziej od nas. Syn jak widzi te wszystkie maszyny to potem nie chce innych bajek jak tylko Bob Budowniczy itd :)

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?