Bardzo dużo się ostatnio dzieje.Kilka dni temu przyjechało już drewno na więźbę dachową. Teraz leży składowane na budowie i wygrzewa się w promieniach słońca :) Udało mi się również załatwić ziemię z innej budowy. Pan chciał się jej pozbyć, więc oddał mi ją za darmo. Musiałem tylko załatwić koparkę i samochody do transportu. 10 kursów zostało wykonane i ziemia nawieziona. Teraz to tylko rozplantować i teren wyrównany. Na samą górę trzeba będzie nawieźć jeszcze z 10-15 cm czarnej ziemi już pod trawnik. Zamówiłem również przez internet kojec dla psa. Również pojawił się już na budowie. Panowie w 30 minut go poskręcali. Jeszcze tylko muszę zrobić podłogę oraz budę no i nasza labradorka będzie miała swoje gniazdko :)

White
White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Monika
#1
Super! Gratuluję postępów :)
Default avatar
Napisany przez Gosia i Marcin
#2
Witam.Gratuluję postępów w budowie.W czerwcu też zaczynamy z mężem budowę domu w żurawkach4(lustrzane odbicie).Wszystkie potrzebne papiery mamy,teraz tylko czekamy na ekipę. Mieszkamy też na śląsku w Żorach.Cieszymy się, że budujecie tak blisko nas i będziemy śledzić Wasze postępy w budowie.Czy zmienialiście coś w projekcie?Czy zgodzilibyście się żebyśmy podjechali kiedyś zobaczyć Waszą budowę jak to wygląda na żywo? Pozdrawiamy.Gosia i Marcin
Default avatar
Napisany przez michalgliwice
#3
Hej. My również się cieszymy, że powstaje w bliskiej okolicy taki projekt jak nasz :) Jeżeli chodzi o Wasz przyjazd do nas to nie ma najmniejszego problemu, zapraszamy serdecznie. W tym tygodniu kończą dach, więc dom już wygląda naprawdę okazale :) w sprawie spotkania kontaktujcie się ze mną na maila. Jeżeli chodzi o zmiany jakie wprowadziliśmy to: - Wykonanie drzwi do kotłowni od strony ogrodu, - przeniesienie jednego okna dachowego z pokoju na piętrze (gabinet) do garderoby, - zmiana okien balkonowych w pokojach u dzieci na okna 110x130, - likwidacja jednego okna w garażu - zamiast trzech sztuk garaż i kotłownia, zrobiliśmy po jednym w każdym pomieszczeniu, w dodatku zmieniliśmy rozmiar tych okien, wysokie są na 60 i są dosyć wysoko nad podłogą Ze zmian to właściwie tyle, Trzymamy za Was kciuki. Pozdrawiamy :)
Default avatar
Napisany przez Gosia i Marcin
#4
Witam.Chcielibyśmy się z Wami skontaktować w sprawie zobaczenia domu.Napisałaś,że nie ma poblemu z tym żebyśmy do Was podjechali ,ale nie mam Twojego maila zatem zostawiam swój:gokons@autograf.pl POZDRAWIAM I PROSZĘ O KONTAKT.
Default avatar
Napisany przez Krzys12
#5
Gratuluje budowy domu, ostatnio też się budowałem, aczkolwiek skorzystałem z usług firmy www.wpwinvest.pl/ . Postawiła mi jeden dzień więźby dachowe, po zastosowaniu więźby miałem duże możliwości zagospodarowania poddasza. Polecam

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?