Bardzo rzadko ostatnio tu bywam, ponieważ budowa pochłania cały mój czas. Od ostatniego czasu udało Nam się wykonać w domu prace instalacyjne. Mamy już w całości wykonaną instalację elektryczną (bez gniazdek i włączników) jest wykonana instalacja wodna i kanalizacyjna oraz centralny odkurzacz. Niedawno zostały wykonane również tynki wewnętrzne. Zdecydowaliśmy się na tynki cementowo-wapienne. W zeszłym tygodniu rozłożyliśmy styropian podłogowy i teraz czekać musimy 2-3 tygodni na ekipę instalatorów aby wykonali ogrzewanie podłogowe. Jak to zostanie zrobione to wchodzą Panowie od wylewek a potem już tylko wykończeniówka. Wstawiliśmy również w między czasie drzwi zewnętrzne, które już będą drzwiami docelowymi. W garderobie przeprowadziłem również próbę z położeniem gładzi na jednej ściance. Aczkolwiek odradzam wykonywanie gładzi przed wylewkami, ponieważ gips pociągnie wilgoć z wylewek

White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Monika
#1
Hej Michał! Fajnie już to u Was wygląda! Ja z zaciekawieniem oglądam zdjęcia, mierzę pomieszczenia wizualnie, bom ciekawa jak to wszystko wyjdzie! I oczywiście pytanie (nie byłabym sobą gdybym o coś nie pytała)- jakiej firmy macie drzwi? Powodzenia w dalszych pracach i chwal się tu częściej żurawką :)
Default avatar
Napisany przez Sandra
#2
Bardzo ładnie! super to już wygląda, pytanie - zostawiliście spiżarnię czy zamurowaliście na rzecz gaereroby?
Default avatar
Napisany przez michalgliwice
#3
Hej Monika i Sandra. Dziękujemy za miłe słowa. Drzwi wstawiliśmy z firmy Wikęd. Od kotłowni są bez przeszklenia, a od frontu z szybą typu refleks.Sandra jeżeli chodzi o spiżarkę to zostawiliśmy ją, naszym zdaniem jest konieczna w takim domu, tym bardziej, że my 15 km od centrum będziemy mieszkać więc trzeba mieć gdzie trzymać zapasy na zimę ;)

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?