Nadeszła chwila, w której wykonujemy wylewki. Nareszcie będzie duży postęp i tak naprawdę jeden z najważniejszych etapów, poniewaź bez wylewki nie można kontynuować żadnych prac. Teraz mam nadzieję, że pójdzie już tylko lepiej :)

White
White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Sandra
#1
super to wygląda! :))) mam pytanie co do sypialni, nad garażem skos wychodzi niżej niż 124cm, widzę u Was te belki - jak zrobicie tam te sciane? tzn zabudujecie czy scianka będzie do belki a za belką pusto? Nie wiem czy zrozumiale to napisalam, ale akurat zastanawiamy się, czy nie przenieśc na te strone garderoby a łożka na strone garderoby - by można było niż wejść pod skos aż do ściany. Pozdrawiam!
Default avatar
Napisany przez michalgliwice
#2
Są na tą chwilę dwie wersje. Jedna jest taka, że będzie to otwarte i będzie można tam wejść, a druga że będą tam zabudowane szafki. Jak wyjdzie w rzeczywistości jeszcze nie mam pojęcia, myślę że decydujące zdanie będzie tutaj miała moja żona bo tak jak wspomniałem wcześniej to ona jest odpowiedzialna za projektowanie i dekorowanie, a ja tylko za wykonawstwo i sprawy techniczne. Jak już decyzja zapadnie to na pewno pochwalimy się tutaj efektem :)

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?