Prace wykończeniowe weszły w zaawansowane stadium. Co raz więcej się dzieje. Wracam z pracy jem obiad i budowa, wracam o godzinie 22:00 i tak codziennie... to będzie ciężki okres ale ważne że widać postępy prac. Są już płyty g-k na poddaszu, w kuchni pojawił się zestaw z IKEA tzw mała kuchnia, który docelowo będzie w pralni, ale na czas budowy służy jako kuchnia :) no i nareszcie dorobiłem się własnego warsztatu :) jest on własnej roboty i jestem z niego bardzo dumny. Co ciekawe w Leroy taki sam zestaw z szafkami metalowymi kosztuje 2900 zł a ten, który zrobiłem samemu kosztował mnie 700 zł (dwie szafki IKEA po 250 zł, blat świerk z Castoramy o wymiarze 60x150 za kwotę 125 zł plus jakieś wkręty i dwie kantówki 50x50 aby zwiększyć wysokość) a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze przejęła żona ;) Ona szczęśliwa, a jak żona szczęśliwa to i mąż szczęśliwy. Ja mam warsztat ona zbiera na garderobę :)

White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Monika
#1
Oj widzę, że u Was też już blisko:) Fajnie wszystko wygląda:)
Default avatar
Napisany przez Paweł
#2
Jesteśmy z żoną na etapie planowania z architektem i przygotowywania wszystkich papierów do pozwolenia na budowę Żurawków 4 (G2). Ponieważ też jesteśmy z Gliwic chciałem zapytać, czy moglibyśmy przyjechać zobaczyć jak będzie wyglądał nasz przyszły dom już wybudowany? :) Pozdrawiam!
Default avatar
Napisany przez Barbara
#3
Witam, Jesteśmy na etapie przygotowywania wszystkich dokumentów do budowy Żurawek 4. Chciałam zapytać, czy istnieje mozliwośc aby przyjechac i zobaczyć jak wyglada juz gotowy dom?. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?