WITAM JESTEŚMY NA ETAPIE FUNDAMENTÓW, SUPOREKS KUPIONY EKIPA WYBRANA RUSZAMY DALEJ MOŻE KTOŚ BUDUJE DOM W NERINACH W ZACHODNIOPOMORSKIM Z CHENCIA ZOBACZĘ  EFEKT KOŃCOWY, A TAKŻE POSŁUCHAM RAD.W PROJEKCIE WPROWADZONE LEKKIE ZMIANY POWIĘKSZONY GARAŻ O 2 METRY  I W GRAZU MAZ WYMYŚLIŁ SOBIE KANAŁ FAJNA SPRAWA JAK KTOŚ LUBI SAM DZIÓBAĆ PRZY SWOIM AUCIE.

Komentarze

20160908 154918
Napisany przez MADZIA
#1
Witam właśnie zrobiliśmy zmiany w projekcie z architektem, a oto i one: 1. zmiana wymiaru okien, 2. przeniesienie komina do kotłowni i powiększenie pralni, 3. zabudowanie wejścia co daje nam większy wiatrołap, 4 zlikwidowanie kominka i komina, 5 podniesienie ścian o jeden suporeks. Na razie tyle, i dalej papierologia:(
Default avatar
Napisany przez Tropka
#2
gratuluję, fajny domek wybraliście
Default avatar
Napisany przez ania
#3
Witam, jestem zainteresowana budową tego domku. Projekt zakupiony. Jesteśmy na etapie kompletowania dokumentów i wprowadzeniu ewentualnych zmian w projekcie- czekam na propozycje (mile widziane szkice) Budowa zachodniopomorskie- do Koszalina blisko. Będziemy śledzić bloga i z miłą chęcią damy się zaprosić na pierwszą kawę w surowych murach ;) Proszę o zdjęcia i informację o kosztach poniesionych na poszczególnych etapach budowy.
Default avatar
Napisany przez Ania
#4
Witam. Właśnie przymierzamy się do kupna projektu dom w nerinach. Moę jeszcze jakieś cenne uwagi co do zmian..w projekcie?

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane wpisy

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?