Zaczynamy przygodę z budową domu.

Ul na placu postawiony, ławy fundamentowe zalane.

Ściany fundamentów wymurowane. 

 

 

Mid b35d272eaf48f9ae3095ad20bfe4062f
Mid 2fb39c7a446f1662448c5e012040b6f4

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Akromelagia
#1
Witam, my też zaczęliśmy budowę domku w leszczynowcach 5 i też jesteśmy na takim samym etapie. Jakieś zmiany w planie? Pozdrawiam ;-)
Default avatar
Napisany przez michcio667
#2
Witam, trochę późno odpisuje ale nie było czasu :). Zmieniliśmy okna w salonie z dwóch na jedno duże tak jak jest w leszczynowcach 2 i drzwi balkonowe w sypialni zmieniliśmy na okno. Obecnie wymurowane są ściany fundamentowe.
Default avatar
Napisany przez Paulina
#3
Dziękuje za odpowiedź, my wydzieliliśmy z garażu kawałek miejsca na kotłownię, a w miejsce gdzie pierwotnie miała być kotłownia planujemy schody. Zastanawiamy się również nad zamianą okien w salonie na większe z niższym parapetem. Jesteśmy teraz na etapie skończonych fundamentów, wylany chudziak i czekamy na sygnał od murarza kiedy może kontynuować, gdyż ma bardzo napięty grafik. W sobotę przyjeżdża do nas cegła. :-)
Default avatar
Napisany przez michcio667
#4
U nas majstry również mają napięty grafik, w sobotę kończyli ocieplać fundamenty, w przyszłym tygodniu ma być zasypany fundament, hydraulik ma zrobić instalację kanalizacyjną i jak się uda zalejemy chudziaka.
Default avatar
Napisany przez RP
#5
Witam, paluję budowę takiego domu lecz na chwilę obecną utknąłem na etapie papierów. Jak by się udało to na jesień planuje fundamenty. Czy moglibyście podać na email w jakich okolicach budujecie domki? Czasami warto podjechać i zobaczyć :) Mieszkam w okolicy Rzeszowa. (pszonka_r@op.pl) Byłbym niezmiernie wdzięczny za informację. Pozdrawiam i powodzenia życzę.
Default avatar
Napisany przez Paulina
#6
My budujemy niedaleko Łodzi.

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?