Blog założony przez Kriskof.
Projekt: Dom w jabłonkach. Na blogu 3 wpisy, 3 zdjęcia, 1 komentarz.

Zaczęło się!

No i doczekaliśmy się dziś mija równe 5 miesięcy odkąd kupiliśmy nasza dzialeczke... I... I właśnie zaczynamy roboty ziemne. Dziś pracę rozpoczęła koparka, kamienie są takie wielkie że w jeden dzień może się nie wyrobić. Jutro majstry zaczynają szalowac fundamenty. Z każdym dniem jesteśmy bliżej spełnienia naszego marzenia.
Mid 0eeb6e638130fd949d8dbcef8da8ab83
Dodaj komentarz

Pozwolenie ♥️

Mamy to! Skończony temat adaptacji, jutro składamy wniosek o pozwolenie na budowę udało się też załatwić temat studni, możemy ją wywiercic a w związku z tym nie trzeba robić kosztownego podłączenia do wodociągu (30 tys w kieszeni). Umówiliśmy też Murarzy, jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to na początku września wbijamy łopaty!
Mid 73ab69e12bd5e8379219baa179751840
Dodaj komentarz

Początki

Witajcie, rozpoczynamy właśnie nasza drogę do wymarzonego domku, nasz projekt to dom w Jabłonkach w wersji podstawowej My to aktualnie trzyosobowe rodzinka Natalia, Krystian i Lilka. Nasz projekt w trakcie adaptacji, już na samym początku pojawiły się schody bo żeby przyłączyć się do wodociągu gminnegu musielibyśmy wybudować 120 m sieci a warunki dla studni... Hmm mangan przekroczony 200 % w dodatku w warunkach zabudowy mamy wpis że trzeba polegać na gestorze sieci więc generalnie niewiele mamy możliwości . Aktualnie próbujemy uporać się z tą rozterka. Wystapilismy o zmianę warunków zabudowy i zgody od wodociągów na studzienna alternatywę. Nie chcemy rezygnować z działki bo mimo że mamy ja dopiero miesiąc to oddaliśmy temu miejscu nasze całe serca! Dzialeczka mieści się we Władysławowie pod Bydgoszcza, nazwa huczna ale miejscowosc bardzo spokojna, cicha, piękna. Teraz musimy trzymać kciuki żeby udało się ogarnąć wyjście z tej wodnej sytuacji... ✊
Mid 0fcad633bad546d351b21e7ba3ecbd46
Dodaj komentarz
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?