Blog założony przez W.Pruski.
Projekt: Dom w silene. Na blogu 1 wpis, 0 zdjęć, 3 komentarze.

Powitanie

Witam wszystkich Archonowiczów :)

Będę pisać tutaj w imieniu swoim i męża o przebiegu budowy Naszego Domu w Silene. 

Formalności zaczęliśmy załatwiać 14.01.2020r., kiedy to Nasza Pani Architekt wysłała wniosek o warunki zabudowy dla Naszej działki. 

26.05.2020r. przyjechał geodeta, żeby wymierzyć działkę i wyznaczyć granice- w Naszym cudownym Urzędzie Gminy nie wiedzieli gdzie są kamienie graniczne :)

W końcu po ponad 4 miesiącach przyszła gotowa mapka do celów projektowych, a w międzyczasie poprzychodziły pisma z Urzędu (m.in. wspomniane wcześniej Warunki Zabudowy), z Tauronu oraz z Wodociągów, Zarządu Dróg i Wód (mamy w granicy działki małą rzekę). 

10.10.2020r. pojechaliśmy do Pani Architekt w celu ustalenia jak dom będzie umieszczony na działce i przede wszystkim który projekt wybraliśmy. Po wielu obejrzanych stronach z projektami, a nawet własnej koncepcji, wybór padł na Dom w Silene. Większość z Was na pewno zastanawia się dlaczego budujemy dom bez garażu- o tym napiszę w innym wpisie na Moim blogu. W każdym razie ustaliliśmy zmiany w projekcie- o nich również wspomnę innym razem- i dokonaliśmy zakupu projektu. Oprócz tego umówiliśmy też geologa do ostatecznego zbadania gruntu- jak to mówią: W razie "w".

W dniu dzisiejszym, tj. 14.10.2020r. dotarł do Nas projekt :) Niestety nie mogę się Nim nacieszyć na żywo, ponieważ przyjechał on do Pani Architekt. Jednak nie to jest najważniejsze- ważne, że zaczynamy budować Nasz wymarzony dom :)

Dodaj komentarz

Nowe wpisy na blogach

Konkurs foto - Dom w obiektywie
Konkurs foto - Dom w obiektywie
Zgłoś swój dom do filmu
Zgłoś swój dom do filmu
newsletter
newsletter
Polub nas na facebooku
Polub nas na facebooku
Pisz bloga
Pisz bloga
Projekt domu ARCHON+
Projekt domu ARCHON+
ArchonHome
ArchonHome
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?