Blog założony przez W.Pruski.
Projekt: Dom w silene. Na blogu 1 wpis, 0 zdjęć, 3 komentarze.

Powitanie

Witam wszystkich Archonowiczów :)

Będę pisać tutaj w imieniu swoim i męża o przebiegu budowy Naszego Domu w Silene. 

Formalności zaczęliśmy załatwiać 14.01.2020r., kiedy to Nasza Pani Architekt wysłała wniosek o warunki zabudowy dla Naszej działki. 

26.05.2020r. przyjechał geodeta, żeby wymierzyć działkę i wyznaczyć granice- w Naszym cudownym Urzędzie Gminy nie wiedzieli gdzie są kamienie graniczne :)

W końcu po ponad 4 miesiącach przyszła gotowa mapka do celów projektowych, a w międzyczasie poprzychodziły pisma z Urzędu (m.in. wspomniane wcześniej Warunki Zabudowy), z Tauronu oraz z Wodociągów, Zarządu Dróg i Wód (mamy w granicy działki małą rzekę). 

10.10.2020r. pojechaliśmy do Pani Architekt w celu ustalenia jak dom będzie umieszczony na działce i przede wszystkim który projekt wybraliśmy. Po wielu obejrzanych stronach z projektami, a nawet własnej koncepcji, wybór padł na Dom w Silene. Większość z Was na pewno zastanawia się dlaczego budujemy dom bez garażu- o tym napiszę w innym wpisie na Moim blogu. W każdym razie ustaliliśmy zmiany w projekcie- o nich również wspomnę innym razem- i dokonaliśmy zakupu projektu. Oprócz tego umówiliśmy też geologa do ostatecznego zbadania gruntu- jak to mówią: W razie "w".

W dniu dzisiejszym, tj. 14.10.2020r. dotarł do Nas projekt :) Niestety nie mogę się Nim nacieszyć na żywo, ponieważ przyjechał on do Pani Architekt. Jednak nie to jest najważniejsze- ważne, że zaczynamy budować Nasz wymarzony dom :)

Dodaj komentarz

Nowe wpisy na blogach

Konkurs foto - Dom w obiektywie
Konkurs foto - Dom w obiektywie
Zgłoś swój dom do filmu
Zgłoś swój dom do filmu
newsletter
newsletter
Polub nas na facebooku
Polub nas na facebooku
Pisz bloga
Pisz bloga
ArchonHome
ArchonHome
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?