Czerwiec 2019 był dla nas ciężkim miesiącem - pogoda nas nie rozpieszczała, a nam paliło się pod nogami by już zacząc tą budowe... a drogi jak nie było tak nie ma...

Mimo, iż gówna droga dojazdowa do naszej działki prowadzi koło domu rodziców, musieliśmy przedłużyć tą drogę, aż o 70metrów. Ciągłe wyceny - co jeden to więcej. Finalnie znaleźliśmy firmę która ogarneła temat, drogę zrobiła i "troszkę" skasowała. 

Trwało to wszystko 3tygodnie a nie 5 dni jak nas zapewniano, deszcz krzyżował  plany. A do tego wszystkiego byłam z tym wszystkim sama w strachu czy nie zaleje piwnic rodzicom - mąż w pracy za granicą, rodzice z moim dzieckiem na wakacjach...Wkońcu wykorytowali...wszyscy się zjechali i ręce załamali.... :-( Docelowo firma miała wybrać 30cm, a wybrała 60cm. I tu załamka - ile tam materiału wejdzie... Szybkie załatwianie gruzu, grubszego kamienia itd.. Pierwszy tydzień lipca - koniec prac przy drodze - dzień rozliczenia - koszt 17670zł !!! 

Mimo przeciwności losu byliśmy już szczęśliwi, że wkońcu możemy zacząć się budować!!!

Komentarze

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane wpisy

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?