White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Gen65
#1
Witam Ładnie pnie się do góry :) W jakim rejonie Polski Kolega buduje ? Pozdrawiam
Default avatar
Napisany przez r4fal
#2
Witam, w woj. lubelskim.
Default avatar
Napisany przez malan
#3
Witam. Jesteśmy z żoną zainteresowani projektem Jabłonki G2 i zależy nam bardzo na zobaczeniu jak wygląda w realu. Czy byłaby możliwość zobaczenia Waszego domku ? Bardzo bym prosił o kontakt na malanisko@wp.pl Pozdrawiam.
Default avatar
Napisany przez r4fal
#4
oczywiście jest możliwość, szczegóły wysłaliśmy na maila
Default avatar
Napisany przez ichabros
#5
Witam, Baaardzo mi zależy na zobaczeniu wyglądu domu w realu, a też jesteśmy z woj. lubelskiego. Bardzo bym prosiła o kontakt na maila ichabros@gmail.com Pozdrawiam
Default avatar
Napisany przez Mateusz
#6
Hej! Jaki wyszedł Wam koszt za SSO z dachem (sama robocizna)? Na dolnośląskim są ogromne rozbieżności w cenach ekip i przydałby mi się jakiś punkt odniesienia. Z góry dzięki. Mój e-mail: idziszq@gmail.com PS. Też szykujemy się do budowy G2.
Default avatar
Napisany przez Ewa
#7
Witam, Czy możecie mi podać jak wyszedł Wam koszt poszczególnych etapów budowy? stan surowy otwarty, zamknięty, dach i robocizna poszczególnych etapów? Przymierzamy się do budowy, ale nie bardzo wiemy jak ją wycenić. Będę wdzięczna, jeśli podeślecie jakieś info na maila ewa.rydzek@gmail.com. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?