Blog założony przez Sam.
Projekt: Nie wybrał projektu. Na blogu 7 wpisów, 27 zdjęć, 2 komentarze.

Wykończenie

Już początkiem września firma JW Budownictwo zgodnie z umową, na czas i bez opóźnień oddała nam plac budowy i mogliśmy wprowadzić ekipę wykończeniową, wykonać schody, kominek oraz balustrady.

Więcej zdjęć z realizacji można znaleźć na facebooku firmy JW Budownictwo:

https://www.facebook.com/pg/jwbudownictwo/photos/?tab=album&album_id=2210142065734984&__xts__%5B0%5D=68.ARBDnxydJtDRWpIxDgED1322s2QQz7kXBGkLvV0kbIlW1g1SaxleP3D6XnRarNluf6AuYxguzOOvwQ67UbuaBuz7WYw9vwxm-f2nMxq_M3H-FNmpFXqyKzAYFDTibD2CIXpyjk-RfaWbfx_t_SZwFDsupuscyehiUosONYssCp0YfxqX9sGc6obXtvaFYm_vNgz1MbA0Cdaj6G8dhpGhCNpK4jzFmCKsEil-opgbsS3nKbKupRhNZAN0UWgwAVwHXzzgE8FqGHAKizZ_2Dqq3XkRAyMUS9nztIVzbArX44ZpVKxSQ9HNFn1fuXGHdyp7sTFqay5oGjg524O-WP5NftvkbKWjuVVDrPosOQqLp3TmEM1jaHbBqMLWDZWt_X4eZf8c-nst-tEV3zRjitAxNyVsQ5cizjz17BzSCdBpyoiQEWUxgzU9lyJLOQi9-RiVabx_ji9S3JbrmG4&__tn__=-UC-R

https://www.facebook.com/jwbudownictwo/

White
White
White
White
White
White
White
Dodaj komentarz

Instalacje + tynki + elewacja

Już w połowie czerwca rozpoczęły się prace instalacyjne tj. CO (ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni, kocioł gazowy jednofunkcyjny), instalacja elektryczna, wodna oraz rekuperacja. W połowie lipca rozpoczęły się prace ocieplania dachu, garażu, tynkowanie. W sierpniu karton gipsy na poddaszu oraz elewacja.

Wszystkie ekipy były synchronizowane przez firmę JW Budownictwo.

White
White
Dodaj komentarz

Stan zamknięty

Na spotkaniu z panią architekt w firmie JW Budownictwo wybraliśmy kolorystykę oraz modele poszczególnych elementów - rynien, parapetów, kolory elewacji, okien, drzwi itp. Można było przystąpić do montażu. Okna na taśmach soudal firmy Drutex - 3 szybowe, drzwi firmy Gerda. Montaż rozpoczał się na początku maja, pod koniec maja mieliśmy już stan zamknięty.
 

White
White
White
White
Dodaj komentarz

Dach

Ok. 15 Marca rozpoczęła się budowa dachu - dachówka cementowa Braas. Sąsiedzi nie mogli wyjść z podziwu jak szybko ekipa się z tym uwinęła, cała praca zajęła ok. 1,5 tygodnia.

White
White
White
Dodaj komentarz

Ściany

5 grudnia rozpoczęło się stawianie ścian parteru - Porotherm dryfix, następnie nadproża, strop filigran i ściany poddasza. Na 19 lutego mamy już wszystkie ściany.

White
White
White
White
White
White
Dodaj komentarz

Fundamenty

Dostaliśmy prawomocne pozwolenie budowlane, zgłosiliśmy rozpoczęcie budowy i już 7 listopada pojawiła się ekipa z JW Budownictwo i od razu zabrali się do pracy. 11 listopada płyta fundamentowa była już zalana.
 

White
White
White
White
Dodaj komentarz

Nowe wpisy na blogach

White
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?