(Lipiec 2013 r.)

Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych moim blogiem. Moja, a w zasadzie nasza historia (moja, męża i naszego synka) zaczęła się od zakupu niewielkiej działki budowlanej wraz z kawałkiem sadu w woj. lubelskim. Ważne dla nas było zakupienie działki w miejscowości, w której obecnie mieszkamy, gdyż mamy tu niewielkie gospodarstwo sadownicze. Przez długi czas szukałam wymarzonego projektu domu. Wiedziałam czego chcemy, jaki ma być dom, tzn. z garażem, z poddaszem, kotłownią z tyłu za garażem, oraz by był dodatkowy pokój na parterze. A co najważniejsze by był na wąską działkę. Długo trwały poszukiwania wymarzonego domu, aż w końcu znalazłam ! Hura !! Jestem szczęśliwa !!

(Kwiecień 2014 r.)

Następnym krokiem była wizyta w Urzędzie Gminy oraz biurze projektowym ARCHON , gdzie dowiedzieliśmy się co dalej robić, jakie dokumenty dostarczyć, by uzyskać pozwolenie na budowę. Dość szybko skompletowaliśmy wspólnie z mężem  pierwsze dokumenty, tj. wyrys i wypis z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, mapy do celów projektowych. W kolejnym etapie zamówiliśmy projekt za pośrednictwem  biura projektowego.

(Wrzesień 2014 r.)

Obecnie resztę spraw związanych z przyszłą budową, projektem (kompletowanie dokumentów, zaświadczeń, zmiany w  projekcie itd. ) powierzyliśmy  panu projektantowi. W najbliższym czasie złoży w naszym imieniu wszystkie dokumenty do Starostwa Powiatowego . Tak więc mamy nadzieję, iż niedługo otrzymamy pozwolenie na budowę i ruszymy jeszcze w tym roku z budową naszego Rododendronka  15! Chcielibyśmy w tym roku wykonać fundamenty !! Pozdrawiam !!

Komentarze

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane wpisy

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?