Więc trzeba było skierować wodę dalej od budynku, żeby nie podmywała fundamentów :)

White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Piotr
#1
Witam. Wiem, że projektant założył wykonanie jak u Państwa, ale oglądając zdjęcia nasuwa mi się pytanie- dlaczego okap na facjacie (nad pokojem) od strony garażu nie został przedłużony do samej ściany ? Wg. mnie, powinien byc pociągnięty do samej ściany a dom zyskałby na wyglądzie. Druga sprawa - zastanawia mnie odprowadzenie wody z kosza nad tym okapem. Nie leje się Państwu woda po ścianie zewnętrznej ? Pozdrawiam Piotr
Default avatar
Napisany przez JareIII
#2
Panie Piotrze przyznam ze nie rozumiem pierwszej części pytania. Odpowiadając na drugie nie leje się nic po żadnej ścianie.
Default avatar
Napisany przez Piotr
#3
Witam. Chodziło mi o połać dachu z tą krótką rynienką z 3ciego zdjęcia tj. dlaczego ten dach nie wchodzi pod ten główny (nad oknem łazienki) Pozdrawiam
Default avatar
Napisany przez JareIII
#4
Panie Piotrze, to już chyba pytanie do architekta :) Woda się nie leje. Dzisiaj się przyjrzałem.
Default avatar
Napisany przez JareIII
#5
Pod tym daszkiem nie ma już więźby, dachówki by nie miały na czym się trzymać. Poza tym byłby dach pod dachem.. nie wiem czy to dobre rozwiązanie. Teraz już nie sprawdzimy :)

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?