White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Magda
#1
Witam, cieszę się, że wstawiliście zdjęcia z realizacji wewnątrz pomieszczeń, super to wszystko wygląda ale oczywiście czekam na zdjęcia z dalszej realizacji. Na kiedy planowane jest zakończenie całkowite budowy?. My dopiero wylaliśmy strop, ale jak oglądam Wasze zdjęcia to już się nie mogę doczekać kiedy my będziemy na tym etapie:) Pozdrawiam:)
Default avatar
Napisany przez JareIII
#2
Witam, Pojawiło się kilka komplikacji z wykonawcami i przez to straciliśmy dużo czasu. Jak pojdzie dobrze to za 2-3 miesiące będzie można się przeprowadzić :)
Default avatar
Napisany przez Veroni
#3
Świetnie, że prowadzicie tego bloga, projekt domu bardzo przypadł mi do gustu, więc z wielką przyjemnością śledzę Wasze postępy. Byłabym bardzo wdzięczna za podesłanie w jakiejś wolnej chwili (chociaż wiem że teraz znalezienie takiej może graniczyć z cudem) dodatkowych zdjęć z wnętrza (nika10-04małpao2.pl) Jestem bardzo ciekawa jak prezentują się poszczególne pomieszczenia, jak wizja projektu ma się do rzeczywistości, czy już teraz któreś z pomieszczeń wydaje się być za ciasne? Pozdrawiam
Default avatar
Napisany przez JareIII
#4
Witam, w przyszłym tygodniu postaram się pobiegać z kamerką po domu i coś pokazać :) Faktycznie z czasem jest największy problem :) pozdrawiam, Jarek

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?