Blog założony przez Dom w kalateach 2 :).
Projekt: Nie wybrał projektu. Na blogu 4 wpisy, 22 zdjęcia, 6 komentarzy.

Płyteczki

Od wtorku pracuje u nas bardzo miły Pan fliziarz. Zaczęliśmy od kotłowni i garażu, gdyż czekamy na resztę zamówionych płytek. Wrzucam też wizualizacje naszych łazieneczek. Kolory szarości i delikatnego drewna, gdyż cenimy sobie klasyczny wygląd i minimalizm.

White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
Dodaj komentarz

Bramy garażowe gotowe!

Dziś Panowie wstawili nam przecudne bramy garażowe :) Domek nabiera wyglądu.

White
White
Dodaj komentarz

Zdjęcia

Tak jak obiecałam dodaje kilka zdjęć z naszej budowy. Tynki gotowe i czekamy na ekipę od wylewek. ma być jutro o 10.00 :)

White
White
White
White
White
White
Dodaj komentarz

Tynki i wylewki

Witajcie. Właśnie zakończyliśmy wszystkie istalacje i mamy już świeżuteńkie tynki na ścianach. Dom wygląda przecudnie, gdy już nie widać tych gołych murów :) We czwartek Panowie ułożyli nam styropian pod ogrzewanie podłogowe a wczoraj rozłożyli już rurki do ogrzewania podłogowego. W poniedziałek ma się pojawić ekipa od wylewek i będziemy już tylko czekać aż wszystko wyschnie aby zacząć działać dalej. Bramy garażowe tez już do nas przyjechały i wnet je zamontujemy :) Drzwi wejściowe zamówione :) Prace idą pełną parą, przecież chcemy się w TYM roku wprowadzić :D Jutro postaram się dodać jakieś zdjęcia naszej budowy :)

Dodaj komentarz

Nowe wpisy na blogach

White
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?