Blog założony przez pyby.
Projekt: Dom w ostróżkach 4. Na blogu 5 wpisów, 26 zdjęć, 0 komentarzy.

Mamy dach. Czas na instalacje i tynki.

OK 2 tygodnie temu majstrowie zeszli z placu. W sobotę swoją pracę zakończył dekarz. Blacha na rąbek wygląda naprawdę efektownie i jest bardzo przystępna cenowo. Obawiałem się jedynie o wygłuszenie, ale ponoć przy pełnym deskowaniu i papowaniu - a takie posiadamy - nie ma z tym problemu. 

Wspólnie z kolegą układamy pierwszą warstwę wełny. Idzie lepiej niż myślałem, używamy wełny Isover Unimata 15cm. Nie jest tak gryząca jak mnie ostrzegano :-)

White
White
White
White
White
White
White
White
Dodaj komentarz

Fundamentów ciąg dalszy - zdjęcia

Dalszy ciąg zdjęć fundamentów

White
White
White
White
White
White
White
Dodaj komentarz

Budowa fundamentów

Z fundamentami kłopotu nie było. Kilka fotek z budowy.

White
White
White
White
White
White
Dodaj komentarz

Pierwsze prace

Pierwsze prace ruszyły pod koniec kwietnia. Było to wykopanie studni, wykop pod budynek, postawienie garażu blaszanego i inne drobne. Myślę, że obraz powie więcej niż 1000 słów, więc załączam fotki :)

White
White
White
White
Dodaj komentarz

Zaczynamy zbieranie dokumentacji

Budowę zaczęliśmy w połowie maja br. Planowane rozpoczęcie miało być w okolicach połowy marca, niestety nasza niewiedza i brak niektórych dokumentów przeciągnęły nieco sprawę. Sporym utrudnieniem był fakt, że zarówno działka jak i budowa jest na kredyt, więc formalności bardzo dużo. Na szczęście mamy to już za sobą. Kolejne etapy - w kolejnym wpisie.

Udało nam się znaleźć działkę w korzystnej cenie az pow. 1904 m2. Niestety w rogu działki przechodzą linie wysokiego napięcia - i to było głównym powodem obniżenia ceny. 

Załączam mapę do celów projektowych.

White
Dodaj komentarz
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?