Projekt kupiony, mapki adaptacja załatwione i projekt złożony w Starostwie. Myśleliśmy, że skorzystamy ze zgłoszenia budowy, ale nasz projektant mówił, że jednak lepiej pozwolenie bo w zezwoleniu są później problemy na jakiekolwiek zmiany do wszystkiego wtedy trzeba osobne projekty i tak o to że jest znajomym męża to uznaliśmy, że źle nam nie doradza w końcu w tym siedzi to wie jak to jest i będzie przypominać o nas w starostwie żebyśmy czekali  do 30 dni a nie 60. Plan był taki żeby w tym roku zrobić fundamenty bez zalania, ale no tak wszystkie sprawy się wydłużały i teraz zależy kiedy będzie pozwolenie i przyjdzie zima, ale mamy jednak nadzieję, że się uda. Firma która ma nam to zrobić mówi że dużo czasu nie trzeba na sam fundament więc to jest do zrealizowania, tylko że zobaczymy jak koszty wyjdą, bo to teraz będzie kluczowa sprawa czy starczy :) A dalej będziemy myśleć w przyszłym roku, no i te wszystkie sprawy kredytowe nas czekają, zobaczymy jak to będzie jak ruszą fundamenty, to wtedy tu wrócę...

Komentarze

Default avatar
Napisany przez JareIII
#1
Nie ma sensu czekać na pozwolenie. To jest wymagane wyłącznie dla banku jak bierzecie kredyt.
Default avatar
Napisany przez JareIII
#2
Ja najdłużej czekałem na... banki (okres urlopowy) dlatego polecam zacząć jak najwcześniej. Formalności było strasznie dużo. Nie polecam pośredników w kredycie (np. expander) bo jedyne co robią to wydłużają komunikację z bankiem. Fundamenty to około 2-3 tygodnie.
Default avatar
Napisany przez Karolina
#3
No nas banki też długo przeciągnęły ale w końcu się udało :)

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?