W związku z powiększeniem rodziny jakoś tak blog został zapomniany na etapie ocieplania ... ale nie na etapie budowy :)  Po zaciągnięciu klejem elewacji i wysypaniu kamienia pod domem żeby nie chodzić w błocie etap zewnętrzny zakończyliśmy na przypływ czasu i gotówki bo były ważniejsze rzeczy. Całe wnętrze zrobiliśmy tak żeby wszystkie brudne roboty zostały wykonane i mógł zamieszkać w nim niemowlak. Tak że po drodze cała robota męża z bratem i tatą: podwieszane sufity, gładzie, kafelki, panele, malowanie. Mąż jako były stolarz zajął się też zrobieniem kuchni. Tylko do zrobienia łazienek poprosiliśmy znajomego fachowca. I w maju 2017 wprowadziliśmy się do naszego mekintosza brakowało paru elementów kuchni, list przypodłogowych parę niedociągnięć, małych wykończeń na które trzeba czasu i cierpliwości, ale ogólnie w środku czyściutko i jak najbardziej do zamieszkania :) Kilka rzeczy wewnątrz dalej się za nami ciągnie ale wiadomo jak jest jak się od razu nie zrobi :) Na wiosnę planujemy zająć się tarasem i ogrodem. Teren w miarę wyrównaliśmy, trawa nie do końca zdążyła wyrosnąć ale jeszcze może coś z niej będzie :)

Mid 4beb86f9bcba75e57ceedfd82c1b4a7a
Mid 704d39f1cb5e0c8a325e2b4161712437
Mid d42301e00686c6e5d780f16bc4189a49

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Beata
#1
ale super takie niedociągnięcia to juz pikuś przy ogromie pracy jaką wykonaliście:) my mamy mekintosza 4m o metr dłuższy i pokoje ciut większe chyba w sam raz ale to wszystko okaże się w praniu. proszę powiedzcie jak ustawiacie w salonie telewizor bo jesteśmy na etapie elektryki i tak chodzę i mierzę jak będzie najlepiej czy telewizor tak jak w projekcie czy na ścianie gdzie kominek i sofa odwrócona tyłem do stołu jadalnianego..... i gdzie zrobiliście wejscie na strych??? czekam na więcej zdjęć:) pozdrawiam
Default avatar
Napisany przez Beata
#2
i jesli można ile wyniosła was budowa do tego etapu?? i jakie macie ogrzewanie gaz czy węgiel drzewo i czy podłogówka tak jak w projekcie czy w całym domu....... tyle jest wątpliwości i wyborów że fajnie jak ktoś już mieszka w podobnym domu coś może podpowie.. tu mój mail beata7648@wp.pl ahhhhha i gratuluje powiększenia rodziny !!!!
Default avatar
Napisany przez Paula
#3
Witam, Chciałabym się zapytać ile wyszedł Państwa całkowity koszt budowy tego domu.Podaje maila:linka82@poczta.fm Dziękuje. P.s świetny blog - pomocny dla wielu osób przymierzających się do budowy domu.

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?