Budowa dzien 16. Po 2-dniowym przestoju z powodu braku cegieł panowie majstrowie zaczęli murować nasze ściany. Powstały narożniki, za które musieliśmy podziękować flaszką. Ot taki zwyczaj. Przynajmniej obyło się bez grilla ;) W międzyczasie poznajemy oferty okien. Zdecydowaliśmy się na okna z 3 szybami, podobno to już takie cieplejsze. Musimy jeszcze rozważyć kwestię ilości komór. Jak na razie wygrywa firma drutex.
White
White
White

Komentarze

Imgres
Napisany przez mini-mini
#1
my jak byliśmy wybierać okna to tak samo ,.....wszystkie firmy proponowały nam 3 szyby.... jakies super profile z ilomaś komorami ... a prawda jest taka ze .... kazdy detal w sensie ilosc szyb , komór rolet zewnetrznych to dodatkowe tysiaczki. Ktoś sumienny i rozsądny doradził nam .... " weźcie rolety bo chronia przed wiatrem.... uciekaniem ciepła itd tak samo jak te 3 szyby i tyle" troche zaoszczedzilismy na tym .... mozna wtedy włożyć już w drzwi parapety itp. :) a jak przyjechali nam zakładać okna to sama firma przyznała że mamy racje a oni po prostu tymi nowymi opcjami zarabiają jak na nowym modelu auta
Default avatar
Napisany przez Natalia
#2
mini-mini, na jakie rozwiązanie się zdecydowaliście? Można prosić więcej szczegółów?
Default avatar
Napisany przez Agata
#3
W Naszym przypadku byli szczerzy w salonie okien Eurocolor - bo wiedzieli że wybieramy ich ofertę. Tak jak naprawdę polecano okna 3 szybowe (zdecydowaliśmy się i było WARTO dopłacić ) tak o komorach pani szczerze powiedziała że to chwyt marketingowy i nic nie wnosi ilość komór... to tylko dodatkowa przedziałka - ale na niektórych klientów to działa i tyle. 3 szybówki naprawdę warto kupić - poziom wyciszenia - MEGA... nasze dzieci gdy są na dworze i coś mówią do nas stojąc pod oknem - nic nie słychać...kompletnie :)
Default avatar
Napisany przez Agata
#4
my z mężem wyszliśmy z założenia że oszczędzać to można na rzeczach które można łatwo wymienić... meble, sprzęty itd... natomiast okna to element, który montuje się na bardzo wiele lat - i ten argument zdecydowanie wziął górę. Razem z 3 szybówkami był u nas ciepły montaż.

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?