Hej!

Budowa dzień 19. Ściany rosną, już widać otwory na okna. Stwierdzam, że zaszaleliśmy z wielkością okien, jesteśmy zaskoczeni ich powierzchnią. I znów pada pytanie, kto to będzie wszystko sprzątał i mył te wszystkie duże okna. No nic, jakoś to będzie. Raz do roku poprosi się mamę o pomoc :D 

Poza tym zauważyliśmy, że panowie majstrowie prawdopodobnie źle wykonali otwór na drzwi do kotłowni. Na razie wygląda to tak jakby trzeba było robić duży krok aby przejść przez próg. Jeśli mamy rację, będzie kucie w bloczkach fundamentowych. Niestety. Obyśmy się mylili. Jutro Tymko jedzie wyjaśniać sprawę z głównym majstrem.

Martwi mnie jeszcze występowanie os na naszej działce. Jest ich całe mnóstwo. Jednego majstra już zdążyła jedna gnida ugryźć pod okiem. Na szczęście uczulony nie jest i nic mu się nie stało. Muszę zagłębić się w temat odstraszania tego paskudztwa. Może istnieją jakieś rośliny, których nie lubią?  

Na dziś to tyle. W załączniku zdjęcia.

Cheers!

~Natalia

 

White
White
White

Komentarze

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?