Hej!

Dziś możemy pochwalić się drzwiami, szambem oraz lepszą kondycją naszej drogi.

We czwartek zostały zamontowane drzwi wejściowe oraz drzwi do kotłowni. Wyglądają nawet spoko. Musimy zdjąć z nich folie, żeby się nie zwulkanizowała pod wpływem słońca. Słońca, hehe, dobry żart. W Gdańsku taka szaruga, że słońce to może zobaczymy, ale w maju ;) 

Dziś, natomiast, zyskaliśmy szambo. O mały włos i byśmy znów musieli przekładać terminy. Okazało się, że szefo z szamb zgubił nasze dane, tj. telefon, adres- pełen profesjonalizm ;) No cóż Kartuzy. Na szczęście Tymko rano zadzwonił się przypomnieć i wszystko zostało zrobione jak należy. Panowie przyjechali, wykopali dół, doprowadzili rurę do domu, wsadzili szambo, dokleili komin i zasypali. Szybka akcja, trwająca kilka godzin, Tymek skorzystał z okazji, że był Pan Koparkowy i poprosił go o rozsypanie gruzu po naszych koleinowych błotach. Myśleliśmy, że zrobi to od niechcenia i po prostu rozgarnie "kupkę" gruzu, ale Pan nas mile zaskoczył i się przyłożył do pracy, wyrównał teren, równiutko rozsypał i utwardził, kilka razy przejeżdżając, zajęło mu to 50 minut, a nie tylko chwilę, jak sobie to wyobrażaliśmy.

Kilka zdjęć w załącznikach.

Pozdrawiam

~Natalia 

 

 

White
White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?