Blog założony przez jakubagstn.
Projekt: Dom w żurawkach 8. Na blogu 7 wpisów, 22 zdjęcia, 11 komentarzy.

Schody

Schody..... No comment. My jesteśmy zachwyceni.
White
White
White
White
Dodaj komentarz

Ohrzewanie

Piec Vaillant z zasobnikiem 150l żadnych zaworów trójdrożny jest i dodatkowych pomp. Wszędzie zamontowałem podłogowe a w lazienkach, pralni i garażu, dodatkowo grzejnik. Wszystko wpięte w jeden układ. Chodziło jedynie o możliwość suszenia a w garażu... No cóż chce mieć motor więc ciepły garaż to podstawa. Pompa i zawór trójdrożny widoczne na zdjęciu zostały usunięte, Vaillant tego nie potrzebuje.
White
White
White
Dodaj komentarz

Kilka zdjęć

Na dzień dzisiejszy ciągle uważam projekt za trafiony. Jesteśmy miesiąc przed przeprowadzka. Kiedy na ścianach pojawiły się tynki a posadzki zostały wysłane wszystko wymagało naprawdę wiele poświęcenia. Efekty nas zadowalają.
White
White
White
White
Dodaj komentarz

Kominy

Proponowane kominy to Shiedel. Wycenione mi je na ok 8 tys. zł. W moim projekcie zrezygnowałem z nich i zastosowałem kominy Zapel.

Z racji zastosowania ogrzewania gazowego w kotłowni montuje komin 180 ze skraplaczem a do środka zamontowany będzie wkład chromoniklowy Turbo. Pozwoli mi to zachować pełną gwarancję dla kotła, a w przyszłości możliwość zastosowania innego typu ogrzewania.

Cena kominów ok 5 tys brutto.

Wkład chromoniklowy ok 1,5 tys zł

Jakościowo Zapel daje rade, ale przy odbiorze warto pomierzyć pustaki, dostałem bardzo krzywą partię. Zareklamowałem je i po 2 dniach dostałem 2 nowe kominy. :)))

White
White
Dodaj komentarz

Mury pną się do góry

Prędkość tej ekipy jest godna podziwu.

White
White
White
White
White
Dodaj komentarz

Zasypanie i zalanie fundamentow temp. 5C czas 8h

Kolejne etapy utwierdzaly nas w pozytywnym przekonaniu co do wyboru projektu. Najgorsze jak na razie to 4 miesiace walki o pozwolenie na budowe.
White
White
Dodaj komentarz

Takie byly poczatki

Oryginalny projekt to Dom w żurawkach 4 ale juz na etapie adaptacj zmieniliśmy go na łudzaco podobny do odmiany 8.
White
White
Dodaj komentarz
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?