Jesteśmy z Podkarpacia , okolice Krosna. Z trudem brniemy przez chaszcze urzędników i potrzebnych dokumentów.... Projekt już mamy,  jesteśmy w trakcie drobnych przeróbek. Chcemy dodać jeszcze małe podpiwniczenie ok 45 m2, reszta raczej bez zmian. Formalności mamy załatwić do końca lutego i może w marcu lub początkiem kwietnia ruszymy z budową. Na razie ( tak w między czasie ) jest studnia głębinowa.

Mid 05d71f725b0380351a3f3ce6069526a8
Mid 5b7982f93292679cac3a1059ecec2fde
Mid 9f9a0479e223d746ee5c318f759f1c83

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Ewelina2
#1
Witam, my też mamy w planach budowę tego domu :) Mężowi również marzy się piwniczka i zastanawia się gdzie można by było ją umieścić. Państwo w jakim miejscu będą ją lokalizować? Pozdrawiam
Default avatar
Napisany przez Mariusz
#2
Witam tak jak Państwo planujemy zakup tego projektu i zastanawiamy się nad piwnicami w przedniej części domu pod garażem i pomieszczeniami kotłowni spiżarki i małej toalety .Proszę się podzielić swoimi przemyśleniami a może Państwo Justyna i Karol podeślą zdjęcia ostatecznego projektu.
Default avatar
Napisany przez Anna
#3
Witam, zastanawiamy się z mezem nad kupnem tego projektu, również jesteśmy z Podkarpacia czy byłaby możliwość obejrzenia domu na miejscu? Podaje adres alewi@vp.pl z góry dziękuję.
Default avatar
Napisany przez Kinga
#4
Dołączam się również do zapytania. Jakie zmiany w projekcie uwzględniliście? Czy byłaby możliwość podjechania i obejrzenia postępów pracy? P.S. my również z Podkarpacia :)
Default avatar
Napisany przez Justyna
#5
U nas niestety nie podziało się zbyt dużo... Jak to zwykle bywa życie pokrzyżowało nasze plany i w tej chwili skończyliśmy piwnicę i "wyszliśmy z ziemi" :( Nie ma czego zbytnio pokazywać, na wiosnę zamierzamy ciągnąc górę a w czerwcu dach i może wtedy wrzucę jakieś foty... Niestety pierwsi wykonawcy wystawili nas i w maju okazało się że nie ma kto budować; udało nam się znaleźć ekipę i we wrześniu ruszyliśmy ale i pogoda i kolejna ekipa nam nie sprzyjała..... I tak z wielkimi bólami mamy piwnicę, fundamenty, odwodnienie i porządną izolację całości, ale po namyślę zrezygnowaliśmy z "chudziaka" zostawiliśmy go na wiosnę, podłożę zostało porządnie zagęszczone.

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?