Nadrabiam zaległości - w grudniu zakończono instalacje w budynku - woda i prąd. W poniedziałek podłączono prąd do naszego budynku - nareszcie możemy korzystać z niego i co mniej przyjemne płacić rachunki Tauronowi :D

Pod koniec marca zaczynamy układać rekuperację, potem tynki, ogrzewanie podłogowe i wylewka. Oj będzie się działo - zejdzie nas pewnie do czerwca. A wtedy montujemy kominek - już wcześniej trzeba będzie przygotować część instalacji do niego. Wybraliśmy kominek Nadia bez szprosa z 2 przeszkleniami:) będzie się nam pięknie prezentował :)

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Zgrajo
#1
Witam. Mam pytanie odnośnie wentylacji mechanicznej, czy kupowaliście projekt wentylacji w Archonie czy robiliście to we własnym zakresie i jaki wybraliście model rekuperatora i jaki to jest koszt (robocizna plus system) dziękuję i pozdrawiam.
Default avatar
Napisany przez Justyna
#2
robiliśmy we własnym zakresie - mój szwagier ma firmę, która się tym zajmuje - polecam smart systems Sam sprzęt kosztował niecałe 25tys.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane wpisy

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?