Jednak wybraliśmy okna Witraż na profilach veka, mają świetne współczynniki i klienci chwalą sobie montaż. Okna będą dodatkowo montowane na styrodurach, które dodatkowo izolują.Jeśli chodzi o bramę wstrzymaliśmy się do wiosny, ponieważ tak jak dobrze nam pani doradziła iż szkoda na zimę zostawiać mechanizm w pomieszczeniu nie ogrzewanym, jak również póki się wprowadzimy czyli za około rok, już minie nam połowa gwarancji a brama nawet nie będzie użytkowana. Do końca miesiąca budowlańcy powinni skończyć i będzie można kryć dach. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie po mojej myśli i wszystko zdążymy zrobić zanim pogoda da naprawdę w kość.

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Szczepan
#1
Witam Serdecznie , czy mógł bym się z Panstwem skontaktować ?? zostawię swój nr telefonu jeśli nie jest problemem bardzo bym prosił o kontakt : 790603800 Pozdrawiam Szczepan
Default avatar
Napisany przez m
#2
cześć, witraż wg. mnie to dobra firma. na ile wam wycenili okna do domu w kortlandach?
Default avatar
Napisany przez IzkaP
#3
Okna z montazem na styrodurach 24 058 zł Oczywiscie to jest kwota bez okien dachowych
Default avatar
Napisany przez m
#4
do tego musimy doliczyć drzwi na wejście ze 3.5 tyś plus brama garażowa 5-6 tyś okna dachowe po 1 tyś i wyjdzie około 40 tyś. musisz zobaczyć czy okna nie mają wad. ten etap też mnie czeka :)

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?