Projekt domu w Awokado kupiony. Wszelkie formalności mamy już załatwione ( energia, wodociągi, decyzja o warunkach zabudowy) umówiony w październiku murarz , czekamy aż nasz architekt nakreśli na mapę domek i garaż który nam rysuje zaakceptowanie w starostwie i budujemy.Mamy nadzieję ze zaczniemy w marcu/kwietniu. 

Koszty jakie ponieśliśmy do tej pory:

-Koszt przepisania działki - 700 zł

- Koszt map zasadniczych - 130 zł

- Koszt projektu - 1950 zł

- Koszt architekta/kierownika budowy -adaptacja budynku( zmieniliśmy okno w kotłowni na drzwi oraz dorysowaliśmy okno na drugiej ścianie, powiększyłam drzwi wejściowe) za to architekt nas podliczył w kwocie 1500zł, za wyrysowanie garażu który musi nosić nazwę budynku gospodarczego z tego względu ze mamy zabudowę zagrodową to koszt również 1500zł, oraz kierowanie budową 1500 zł, a więc sam architekt/kierownik 4500 tys złotych ;/ 

White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez tomano81
#1
Witam Anna. Też jesteśmy zainteresowani budową Awokado. Niestety przepisy póki co nam to uniemożliwiają. Wspomniałas o zabudowie zagrodowej która też bedziemy musieli chyba uskutecznić. Czy jest możliwość kontaktu i dopytania Ciebie o szczegóły? Bo w naszym UG jakoś nie zorientowani chyba wogóle. Pozdrawiam.
Img 1487
Napisany przez AnnaRoguska
#2
Proszę napisać do mnie na maila a.b@amorki.pl

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?