Dziś trochę powspominam i napiszę o zmianach, jakie wprowadziliśmy do projektu Dom w Zielistkach (G)

Bardzo długo szukałam projektu, przejrzałam chyba wszystkie propozycje Archona - albo kuchnia była za mała, albo nie było spiżarni, albo pokoju na dole. W Zielistkach podobał mi się nie za duży salon, spiżarnia pod schodami, szeroka otwarta kuchnia, pokój na dole, który chciałam przeznaczyć na gabinet. Stanowczo za mała wydała mi się łazienka. Chciałam mieć sporo miejsca do przechowywania różnych rzeczy, sprzętów, środków czystości, suszarki itp. Postanowiłam trochę zaszaleć i pozmieniać.

Zamiast dwóch okien w salonie i kuchni - jedno duże na środku. Kotłownię przeniosłam za garaż, dzięki temu będzie duża garderoba przy wejściu. Nad garażem, który będzie wydłużony i podciągnięty, będzie sypialnia i pralnia. W miejscu łazienki garderoba przylegająca do sypialni. Łazienka w miejscu pokoju. Z zewnątrz dom trochę będzie przypominał dom w złoci.

Zmiana która wyszła na świeżo, to drzwi z kotłowni wychodzące na tył domu; okno kotłowni przeniesiemy na ścianę po prawej stronie. 

 

White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez kasia
#1
Witam, można wiedzieć jakie koszta poniosła Pani za zmiany?
Default avatar
Napisany przez piotr
#2
Witam, można wiedzieć jakie koszta poniosła Pani za zmiany? kto dokonywał zmian archon czy ktos inny
Default avatar
Napisany przez marylou
#3
Zmian dokonywała pani architekt z naszego miasta współpracująca z Archonem. Koszt 1300.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane wpisy

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?