Jesteśmy na etapie oczekiwania na okna - Veka Softline obustrony antracyt. Do pracy przystąpił elektryk - może nie ucieknie z placu budowy rażony moimi pomysłami. W międzyczasie powstała wizualizacja mojej wymarzonej kuchni. 

Mid cc4c223c0a4d54f7dbbb36348a09828d
Mid 2a6af1c71fd91b8800e48ae77dd38b64
Mid ef1c4976c1a3370b4c9e149ce1cfba11

Komentarze

Projekt dom w jonatanach 2  289
Napisany przez Agata
#1
:) Kuchnia rzecz gustu i to Pani Domu ma się podobać - to najważniejsze :), ale jak już wstawiasz zdjęcia to napiszę kilka uwag, które mi się nasuwają mimowolnie. Kuchnia wydaje się być malutka, na wizualizacji jest białe okno, a wspominasz o dwustronnym antracycie ( też mam dwustronny antracyt) . Rozważyłabym na Twoim miejscu bardzo mocno rozjaśnienie blatów - jest dość przytłaczająca jak na swoje rozmiary, okno tylko dołoży do tego efektu. Jasny blat zdecydowanie zdziała cuda :) ale tak jak mówię, to tylko moja wizja :) Może po prostu nie lubię takich ciemnych wnętrz ;) Jeżeli zostaniesz przy takich blatach, powinnaś zdecydowanie rozjaśnić podłogę do bieli. Jest bardzo ciemno.
Default avatar
Napisany przez marylou
#2
Wizualizacja nie uwzględniła podłogi i okien. Podłoga będzie biała, ściany białe, więc może nie będzie tak źle. Blaty zdecydowanie zostają ciemne. W mieszkaniu miałam ciemne i spisywały się świetnie. Kuchnia jest mała, ale moim zdaniem to zaleta, szybko się ją posprząta. Nie spędzam w kuchni długich godzin na lepieniu pierogów czy smażeniu góry schabowych. Kuchnia nie będzie stanowić też centrum spotkań towarzyskich, więc jest wystarczająca na moje potrzeby. Pozdrawiam:)
Default avatar
Napisany przez Agata
#3
a nie , ja się nie czepiam wielkości kuchni - tylko ciemnych kolorów do wielkości do kuchni :) No pewnie, że to ma być Wasza decyzja i tego się trzeba trzymać ;)

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane wpisy

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?