Oj, dawno mnie tu nie było, ale to nie znaczy, że nic się nie działo. Co prawda prace postępowały, ale nie w tak imponującym tempie, jak wcześniej. Zostały zamontowane okna - Veka Softline obustronny antracyt, rolety, drzwi wejściowe, drzwi do kotłowni oraz brama w tym samym kolorze. Elektryk zakończył instalacje, mój kochany tata zrobił nam hydraulikę. Świetna ekipa PKWADRAT z Rybnika ociepliła nam dom grafitowym styropianem. Z tynkiem na elewacji czekamy do wiosny. Z dużym opóźnieniem pracę zaczęła ekipa tynkarzy. Zdecydowaliśmy się na tynki cementowo-wapienne, które od razy nadają się do malowania. Mój nieoceniony tata robi ogrzewanie podłogowe - zdecydowaliśmy się na podłogówkę zarówno na górze jak i na dole. Nie cierpię kaloryferów, które utrudniają aranżację pomieszczeń, a poza tym zbiera się na nich kurz. W międzyczasie przyjeżdżały samochody pełne ziemi i kamienia, działał koparkowy, aby wyrównać teren wokół domu. I w końcu zaczyna to wszystko nabierać kształtu, nawet powstała imitacja parkingu przed domem:)

White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez zapytanie
#1
Witam, ja mam takie pytanie czy mogłabym poprosić o napisanie kosztów budowy w stanie surowym zamkniętym i stanie już po wykończeniu tego projektu? Mąż się uparł na projekt dom w zielistkach ten podstawowy a ja go próbuje przekonać na właśnie taki z garażem.Podoba mi się Państwa przeróbka kotłowni też o tym myślałam. Jeżeli nie sprawi to jakiegoś problemu to z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam
Default avatar
Napisany przez marylou
#2
Witam, proszę o adres email. Prześlę szczegóły. Pozdrawiam
Default avatar
Napisany przez Dusia
1 osoba lubi ten post
#3
Witam, również jesteśmy zainteresowani budową domu w zielistkach i obecnie rozważamy czy z garażem czy dobudujemy w późniejszym czasie (zależy jak finansowo to wygląda) Czy możemy prosić o napisanie nam kosztów domu w stanie surowym zamkniętym? bardzo dziękuje z góry.
Default avatar
Napisany przez marylou
#4
W sprawie kosztów proszę pisać na maila marylou@tlen.pl

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane wpisy

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?