Zdecydowaliśmy się na projekt dom w jabłonkach 4. Jedyne zmiany jakie wprowadziliśmy to likwidacja wszystkich balkonów i drzwi z wiatrołapu do spiżarni. Będziemy obok również stawiać garaż również z projektu archonu garaż 2-stanowiskowy G6. Sporo czasu zajęły nam formalności.Okazało się, że nasza działka (byłe pole uprawne),leżąca na wsi w woj.dolnośląskim znajduje się w sąsiedztwie stanowiska archeologicznego i wymagane jest uzyskanie pozwolenia od Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków na przeprowadzenie badań archeologicznych. Teraz czekamy na tzw. milczącą zgodę (jeszcze 12 dni) i mam nadzieję możemy zaczynać budowę naszego ukochanego domu.

Wczoraj wyrównaliśmy pole. Niby nic a cieszy:)

White

Komentarze

Projekt dom w zurawkach 4  289
Napisany przez miskagrz84
#1
pamietam jak maz tez poprosil pewnego pana o wyrownanie naszej dzialki...pojechalismy tam juz po wszystkim i buzie nam sie cieszyly:) niby nic a cieszylo :) zycze powodzenia w budowie!
Default avatar
Napisany przez colgate73
#2
Teraz wystarczy trochę deszczu i będzie błoto jak się patrzy. Zostawcie w pobliżu ten traktor do wyciągania pojazdów budowalnych :)

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?