Papa juz na swoim miejscu, wiec Sso juz prawie gotowy :) Pozostało nam tylko wyciągnąć ściany działowe i czekamy do przyszłego roku z dalszymi pracami. Dołączam pare zdjeć.

White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Nasz domek
Napisany przez Monika & Kuba
#1
Super Pani Magdo wszystko u Pani wygląda:). Mu za dalszą budową ruszamy po świętach. Na razie mamy fundamenty wykonane. Pozdrawiam i czekam na kolejne zdjęcia:)
Default avatar
Napisany przez bob
#2
Witam, bardzo ładnie. budowałem awokado N, ale jakby zupełnie inny projekt... Chodzi mi o np słupy betonowe konstrukcyjne wewnątrz. Mam 2, a tu nie ma żadnego, czy dom postawiony zgodnie z projektem? Nie chce mi się wierzyć, że jakieś znaczne różnice występują. Dom różni się w zasadzie wykuszem w jadalni...
Default avatar
Napisany przez Damian i Ania
#3
witam, tak z ciekawości ile poszło Pani klinkieru na kominy :) ??
Default avatar
Napisany przez Magda
#4
Klinkieru
Default avatar
Napisany przez Magda
#5
Monika i Kuba, fundamenty to taki duży krok do przodu, wiem bo sama sie cieszyłam strasznie!:) Bob, U nas nie ma słupów o których wspominałeś z tego względu,ze ich nie było w projekcie. A Twój dom jakie ma wymiary? Moze jest większy lub szerszy? Damian i Ania, Klinkieru zamówiliśmy 500 sztuk i tyle tez nam poszło, zostało moze 15 cegiełek... Murarze wykorzystali wszystko :)

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?