Prace budowlane zakończone. Teraz czas na wybór ogrodzenia, drzew i krzewów, a w przyszłym roku dach i okna. Jestem bardzo zadowolona :)

White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Anka
#1
Witaj Magda. Właśnie zaczęliśmy budowę domów awokado niedaleko Radomia. Interesuje mnie czy go poszerzalas czy wymiary jak w projekcie bo u mnie na etapie fundamentów wydaje się być nie za duzy. Ciekawa jestem jak jest u Ciebie. Czy to może takie moje mylne wrażenie .
Projekt dom w jonatanach 2  289
Napisany przez Agata
#2
Magda gratuluję SSO, powiem wam szczerze, że podziwiam wszystkich, którzy mają tyle cierpliwości do budowy, że to wszystko rozkłada się w jakiś sposób na 2 lata...ja bym chyba zwariowała - bo niecierpliwa jestem :))) Ania - pozwolę sobie wtrącić... TAKIE WRAŻENIE mają chyba absolutnie wszyscy inwestorzy :) perspektywa zmienia się już po postawieniu ścian, a podobno prawdziwe realne przestrzenie widać po wylewkach i tynkach dopiero :) nie martw się, na pewno to tylko wrażenie :)
Default avatar
Napisany przez Magda
#3
Dziewczyny jak ja zobaczyłam fundamenty to powiedziałam do mojego, że to będą klitki a nie pomieszczenia, ale jak stanęły mury okazało się co innego... Kilka osób dopiero teraz mi się przyznało, ze dom jest duży bo wcześniej tez byli zdania,ze dom jest malutki... Tal więc to tylko Twoje mylne wrażenie:) dom ma wymiary jak w projekcie, tylko ścianka kolankowa podniesiona, ale to maly szczegół... U mnie dom stanął wydaje mi się,ze bardzo szybko. Zaczeli 9 lutego z wykopem a skończyli 23 marca. Przeszkadzala im czasem pogoda i fakt,ze jeździli tez na inna prowadzona budowe. Ale to i tak szybko :-) teraz kurcze czekamy do przyszlego roku zeby wstawic okna, moze blacha, tynki itd i juz zaczyna mi sie nudziic, taki rok przerwy i nic sie nie dzieje... dom widziałam tylko na zdjeciach albo bardzo mi sie podoba
Default avatar
Napisany przez Beata
#4
Aniu czy jest możliwość zobaczenia tego domu u Ciebie ,jeśli tak to odezwij się : e-mail reno82wp.pl
Default avatar
Napisany przez Beata
#5
e-mail : reno82@wp.pl

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?