No i stało się! Już prawie nie ma odwrotu :) Projekt kupiony, papiery w urzędzie leżakują, a we mnie powoli rośnie niepokój. Bo jak to? Niby ja, taka słaba istota  mam ogarną SAMA budowę domu? :| No cóż chyba nie mam wyjścia :)

Po zapytaniu na oferteo dotyczącym budowy domu zgłosiło się kilka firm, ale jak tu wyłonić zwycięzce? Wybrać droższego gburowatego Pana który ma za sobą spore doświadczenie? Czy może właściciela stosunkowo młodej firmy, który za to sprawia wrażenie bardzo zaangażowanego w to co robi? Druga sprawa to czy zlecić firmie budowę wraz z materiałami czy może lepiej kupić je samemu? Hmmm może i da się co nieco zaoszczędzić ale czy nie będzie z tym za dużo zachodu?

Chyba muszę się z tym przespać... :)

Komentarze

Projekt dom w jonatanach 2  289
Napisany przez Agata
#1
jeśli mogę coś doradzić to starałabym się jednak znaleźć ekipę z POLECENIA kogoś zaufanego. Dobra firma budowlana ma pełne ręce roboty , zajęte terminy na co najmniej 3 miesiące do przodu i nie ma czasu szukać roboty w necie... a jeśli naprawdę masz ogarnąć budowę SAMA... to może warto rozważyć generalnego wykonawcę ? wiem , że drożej - ale z własnego już doświadczenia mogę powiedzieć, że to bajka :) powodzenia !!!
Default avatar
Napisany przez Kasia
#2
Powodzenia :))
Default avatar
Napisany przez slaw2006
#3
Paula-mogę prosić o info jakie dostałaś oferty cenowe? Możesz na maila wyslac domwaurorach@poczta.onet.pl
Default avatar
Napisany przez Kasia&Paweł
#4
najlepiej weź kogoś z polecenia, super gdybyś mogła zobaczyć dom wybudowany przez dana firmę. podobno taniej wychodzi płacenie za samą robociznę, bez materiału :)

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?