Długo mnie nie było. Dzieci, budowa, praca i totalny brak czasu. Ale ale :) Zmieniamy myślenie i nie jeździmy już na działkę tylko na budowę :) och, ach cudnie:)

4 września minie dwa miesiące od czasu kiedy na budowę wjechała kopara.Mamy już parter, "chłopaki" walczą ze stropem i będą robić schody na dniach. Mieliśmy prawie dwa  tygodnie przestoju (my na urlopie,budowlańcy wykorzystali ten czas na inną budowę). Póki co jesteśmy mega zadowoleni z wyboru projektu i ze zmian które wprowadziliśmy. Z ekipy też, choć chłopaki najtańsi nie są... Co do zmian to przeniesienie schodów póki co wygląda spoko, powiększyła nam spiżarka. Powiększenie zadaszenia nad tarasem trochę nas teraz zastanawia (szczególnie pod względem kosztów), ale stwierdziliśmy że teraz nie będziemy już nic zmieniać. Będziemy mieć spory taras i o to chodziło :) Jesteśmy na etapie wyboru dachu (szukamy najlepszej oferty na więźbę) , dachówki itepe itede, okien i pieca. Masakra. Dobrze, że małżon to ogarnia bo ja jestem ciemna masa...

Na jesień chcemy ogarnąć plac, trochę sporo tego trawnika będzie.... Może zrobimy ogrodzenie i jakieś krzaki zasadzimy :)

No i tak się to kręci,oby do przodu!

 

White
White
White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Blaa
#1
Yotong niezbyt dobry wybór na mokrą działkę za jakiś czas będzie czuć wilgoć w domu też mam taką działkę troszkę podmokłom dreny zakopane ale każdy doradzał yotonga na takie warunki zbyt duzo i szybko ciągnie wilgoć a poza tym cena jest porównywalna z innymi dużo lepszymi cegłami ...
Default avatar
Napisany przez Monika
#2
Blaa dzięki za opinię. My po wielu, wielu rozmyśleniach, rozmowach, artykułach, forach i opiniach znajomych i budowlańców zdecydowaliśmy się na Ytonga i mamy nadzieję, że spełni nasze oczekiwania. Każdy kieruje się jakimiś kryteriami, podejmuje myslę świadome wybory i taki właśnie jest nasz. Teren jakoś strasznie podmokły nie jest, fundamenty mamy dobrze zaizolowane i ocieplone ;)
Default avatar
Napisany przez Magdaa
#3
Jaki macie wymiar okna w jadalni? Tez zaczynamy właśnie żurawki i chcę to jadalniane okno+ to wąskie wyjscie na ogród przerobić. Dokąd sięga wam juz po wykończeniu parapet tego dużego okna? Z góry dziękuję;)

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?