W końcu podjęliśmy decyzję. Okna, drzwi, brama, rolety zamówione. Nie było łatwo, bo wybór jest ogromny ale miejmy nadzieję, że podjęliśmy dobre decyzje :) Różnice w cenach ogromne. Ostatnio decydowalismy pomiędzy firmą, którą mamy z polecenia, ludzie dokładnie pooglądali podczas pomiaru, wiemy że są solidni, a firmą której nie znamy, facet wydaje się konkretny ale podczas pomiaru nie zwracał uwagi na to co firma nr 1. Jedyną dużą zaletą firmy nr 2 jest cena - 2 tys mniej niż firma nr 1, te same produkty. Wygrała firma nr 1. Czas oczekiwania na okna ok 5 tygodni. Nasz wybór padł na okna na profilu bluevolution 82, kolor antracyt, okno tarasowe HST. Brama z firmy Gros. Drzwi Delta. Rolety Portos. Poza tym chłopaki kończą murowac i w przyszłym tygodniu wchodzą chłopaki od dachu i będą kończyć :)

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Rici
#1
Witam ile was wyszły rolety i jakie wybraliście sterowanie? ew jak macie kosztorys budowy i macie ochotę podesłać na maila byłbym wdzięczny :D Ja ze stanem "0" czekam na nowy rok.
Default avatar
Napisany przez Monika
#2
witam, jasne. proszę o maila. pozdrawiam Monika

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?