Dziś oficjalnie zakończyła się budowa dachu. Chłopaki narobili strasznego bałaganu ale dach wygląda super. Mieliśmy mały dylemat z oknami dachowymi - mianowicie wychodzą dość nisko, przez co warstwa izolacji wydawała nam się mała ale po przemyśleniu, przeliczeniu i pooglądaniu innych blogów doszliśmy do wniosku że powinno być ok :) Teraz czekamy na okna, mamy nadzieję że w ciągu 2 tygodni będą... W międzyczasie porządek na placu, pewnie zacznie się coś dziać z prądem (bruzdowanie, oznaczenie punktów). Jeśli chodzi o sam budynek to bardzo nam odpowiada. Wszystkie pomieszczenia wyszły super. Zmiany które zrobiliśmy oceniamy póki co na plus. Pod schodami mamy dodatkowy schowek, do którego wchodzi się przez spiżarke a garderoba u góry wyszła baaaardzo fajna. Pralnia wystarczająca. Zmiana zadaszenia nad tarasem wyszła bardzo fajnie. Mamy naprawdę sporą przestrzeń :)
Mid 668492e1e3fc2fc7c871149914a24546
Mid e9a67be70fac3aea7a53bf13f7ada40f
Mid e3fab12eb2ac5ac70d267169ef7863eb

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Paweł I
#1
Witam. W jakiej kwocie zamknęła sie Pani z budowa domku? Pytam bo interesuje mnie ten projekt pawel_84@poczta.onet.pl
Widok 1 projekt dom w zurawkach 4 g2  289
Napisany przez woldan05
#2
Witam serdecznie, mam podobne pytanie jak mój poprzednik. Bardzo prosiłbym o informację. woldan05@gmail.com Z góry dziękuję.
Default avatar
Napisany przez Monika
#3
Witam, jutro postaram się wysłać maila z jakimiś szczegółami. Pozdrawiam
Default avatar
Napisany przez toskania
#4
Witam Moniko, Bardzo podoba mi się rozwiązanie z przedłużeniem zadaszenia tarasu, słupy drewniane rewelacja, no cóż u nas są betonowe aczkolwiek taras zostanie przedłożony na wiosnę(daszek nad tarasem) i pewnie pojawią sie drewniane słupy. Dom na tym etapie wygląda super , oby do przodu. pozdrawiam Marta
Default avatar
Napisany przez Monika
#5
Witaj Marto, dziękuję bardzo. Póki co jesteśmy z tej zmiany bardzo zadowoleni i mam nadzieję, że finalnie te drewniane słupy wpasują się w całość:) Czyli jednak oryginalny taras jest za mały? Pozdrawiam serdecznie

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?